Zavřít reklamu

Je 8. března, což letos znamená pro majitele Apple Watch holdující sbírání digitálních odznáčků za aktivitu jediné – start nové exkluzivní fitness výzvy. Ta nese název Výzva k Mezinárodnímu dni žen, je pořádaná coby jedna z oslav stejnojmenného významného dne a její splnění je poměrně jednoduché. Odměnou za něj je pak jako již tradičně odznáček do aplikace Zdraví a několik samolepek do iMessage a FaceTime zcela zdarma. Jak tyto odměny získat?

Ke splnění dnešní fitness výzvy bude stačit odcvičit alespoň dvacetiminutové cvičení, které bude zaznamenáno na Apple Watch. Zda se bude jednat o jógu, svižnou chůzi, běh či vyjížďku na kole pak už samozřejmě nechává Apple zcela na vás, díky čemuž tak dělá i celou výzvu poměrně jednoduše splnitelnou. Odměnou za její splnění pak bude pětice samolepek do iMessage a FaceTime spolu s exkluzivním odznáčkem do aplikace Fitness.

 

Nová výzva k Mezinárodnímu dni žen bude na Apple Watch dostupná jen dnes, takže času na její splnění je poměrně málo. Myslete navíc na to, že se jedná o výzvu exkluzivní a tudíž jejím nesplněním přijdete pravděpodobně již navždy o možnost získání speciálního MDŽ odznáčku – tedy minimálně jeho edice pro rok 2021. Další ročník výzvy – byť s mírně upraveným odznáčkem i samolepkami – pak Apple velmi pravděpodobně uspořádá v březnu 2022.

fitness vyzva mdz

Související články

Dnes nejčtenější

.