Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  prosím, překládejte články důsledněji. Zdroj říká „up to $20,000 per month“, vy překládáte kolem 20 tis.
  Ve skutečnosti pak 20 tis bude mít jen jeden jejich nejvyšší státní zástupce.
  Třeba u nás má takový nejvyšší SZ plat 3x větší, než jeho začínající kolega…

  Suhlasim s nimi :) SE je naozaj pre nenarocneho pouzivatela a splna svoj ucel, ale neviem si predstavit ho pouzivat v ich pozicii.Jedine ze by som bol masochysta :D

  Já chápu, že člověk na této pozici z reprezentativních důvodů potřebuje lepší telefon než SE. Jen bych byl radši, kdyby to řekli na rovinu a neoháněli se nepoužitelností. Jako člověk, který telefon jako manažerskou pomůcku včetně cloudových služeb atd. používám už od doby Sony Ericsson k750 (takže se považuji za zkušeného a náročného uživatele, využívající telefon na maximum) a který nedávno přešel na nový Iphone z Iphonu SE, dokonce 1. generace, tak s čistým svědomím mohu prohlásit, že pokud nehrajete hry, tak získáte jen telefon s větším displejem, lepším foťákem a větší paměti (a to jen pokud jste si si nekoupili SE 128GB).
  A ten lepší foťák – na scanování dokumentů a běžné focení ten z SE 1. naprosto dostačoval, běžně jsem s ním scanoval. Iphone SE 2. generace je navíc o kus dál.
  Samozřejmě ten HW je teď jinde, ale díky odladěnosti funguje iOS velmi dobře i na zmíněném SE 1.gen. a tvrdit, že SE 2.gen. nestačí pro kancelářskou práci je naprostý nesmysl.

  To jsou jen kecy aby náhodou nevypadali jako socky.
  SE2 má HW jako 11 pokud se nepletu a nevím co bi je jako mělo omezovat když doteď jeli na 7.
  Ukázka nenažranosti jen kvůli ceně. Zajímal by mě pádný argument jak na tom pracují a co nejde na SE.

  1. Gramatika je základ všeho tak se jí nauč 🤭
  2. Rozdíly mezi iPhone SE a 11: displej, fotoaparáty, velikost, fakt že iPhone 11 je vlajková loď zatímco SE je střední třída, možnost použití telefonu.
  3. Když budeš manager s platem nad 100 000kč za měsíc ( jakože s tvou inteligenci nikdy nebudeš) tak asi nechceš používat telefon za 13 000 to dává smysl alespoň trochu pokročilým jedincům takže tebe se to netýká ty buď v klidu …

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější