Zavřít reklamu

Registrace očkování je jedním z nejskloňovanějších termínů posledních dní a týdnů. Svou injekci s vakcínou, která by měla České republice pomoci k návratu do běžného života, by totiž rád dostal v co nejbližší době skoro každý. Kvůli nedostatku vakcín je nicméně nutné “vystát” frontu, ve které jsou upřednostněni rizikové skupiny, zdravotníci a další. Start očkování další rizikové skupiny – konkrétně lidí nad 70 let – začal na začátku března a my vám v následujících řádcích ukážeme, jak se k němu registrovat. 

Registrace očkování
Registrace očkování

Registrace na očkování

  1. Na tomto webu zadejte telefonní číslo, na které bude následně zaslán PIN kód pro vstup do registračního systému
  2. Jakmile kód dorazí a vy jej zadáte na webu, vyplníte a uložíte registrační formulář – jde o jméno, adresu, číslo pojištěnce a kód zdravotní pojišťovny
  3. Vyberete si místo, na kterém byste se chtěli nechat očkovat. Tím celá registrace končí a následuje rezervace.
  4. Vámi vybrané očkovací místo vám zašle výzvu ve formě SMS s PIN2, který je potřeba pro rezervaci samotného termínu na něm. Rezervaci provedete a tomto webu přihlášením skrze číslo pojištěnce a PIN2 zaslaný očkovacím místem
  5. Jakmile budete přihlášeni do systému rezervací, vyberete si datum a čas prvního očkování a to následně potvrdíte. O termín druhého očkován se starat nemusíte – vytvoří se automaticky a to na stejném očkovacím místě. 

Pokud byste náhodou potřebovali již zarezervovaný termín změnit či cokoliv podobného, obraťte se na infolinku 1221, která je dostupná každý den od 8 do 19 hodin. Operátoři na ní vám se vším pomohou. 

Související články

Dnes nejčtenější

.