Zavřít reklamu

Ještě nedávno znal svět iPhony pro rok 2021 jen pod označením iPhone 13, potažmo 13 Pro. V posledních týdnech se však objevuje čím dál více tvrzení, že tomu tak nebude a Apple se letos vrátí po pár letech opět k označení “S” pro minoritní upgrade dané produktové řady. Z iPhonů 13 by se tak měly rázem stát iPhony 12S. 

Že se nad označením iPhone 12S začíná spekulovat čím dál více jsme vás na našem webu informovali již před pár týdny, avšak tehdy spíše jakožto o zajímavosti, která by vám neměla uniknout. S blížícím se představení novinek však začínají označení 12S používat i zdroje, které se v minulosti ukázaly mnohokrát jako poměrně věrohodné – namátkou třeba BusinessKorea, DigiTimes, Economic Daily News a v neposlední řadě i japonský MacOtakara, byť ten zatím koketuje s názvy oběma. Naopak takový EverythingApplePro, Max Weinbach či Jon Prosser se stále drží názvu iPhone 13, což však může být ve výsledku jen kvůli snaze pomoci jejich sledujícím v orientaci mezi jednotlivými modely. 

Pravdou je, že ani Apple nemusí mít ve výsledku zatím v názvu jeho novinky zcela jasno, jelikož se jedná o věc, na které z hlediska výsledného produktu prakticky nezáleží. Je tedy proto možné, že je telefon zatím označován jen interně a nad názvem se stále zamýšlí jeho marketingové oddělení, které má pro rozhodnutí ještě spoustu času. V minulých letech se totiž výsledný název “uzavíral” zpravidla až v průběhu léta, kvůli čemuž je proto i nyní brát veškerá “zaručená” tvrzení týkající se jistého názvu letošního iPhonu se značnou rezervou. A co myslíte vy? Podělte se o váš názor spolu s námi v anketě níže. 

Anketa

Jak se budou jmenovat letošní iPhony?

iPhone 13 a 13 Pro 50,53 %
iPhone 12S a 12S Pro 41,22 %
iPhone a iPhone Pro 2,93 %
Úplně jinak 5,32 %
Celkem hlasovalo: 376

Související články

Dnes nejčtenější

.