Zavřít reklamu

Je 1. února, což letos znamená pro majitele Apple Watch holdující sbírání digitálních odznáčků za aktivitu jediné – start nové exkluzivní fitness výzvy. Ta nese název Unity, je pořádaná coby jedna z oslav Měsíce černošské historie a její splnění je poměrně jednoduché. Odměnou za něj je pak jako již tradičně odznáček do aplikace Zdraví a několik samolepek do iMessage a FaceTime zcela zdarma. Jak tyto odměny získat?

Splnění nové Unity výzvy je o poznání jednodušší než splnění nedávné novoroční výzvy. Stačí pro ní totiž jen uzavřít sedm dní po sobě kroužek pohybu, tedy červeného kroužku na Apple Watch, což není nic přespříliš složitého. V lednu přitom bylo pro splnění novoroční výzvy nutné sedm dní po sobě uzavřít všechny kroužky aktivity, což už nějakou tu píli a disciplínu vyžaduje. Co se pak týče nynější výzvy jako takové a především pak toho, proč vznikla, jedná se o jeden z několika prostředků, které Apple využívá pro vyjádření podpory černošské komunity a potažmo i ostatních menšin. Právě rasová nesnášenlivost je totiž v poslední době ve světě opět poměrně žhavým tématem a to bohužel v negativním slovasmyslu. Apple se proto snaží utlačované skupině vyjádřit po svém podporu a sympatie.

Nová výzva Unity bude na Apple Watch dostupná po celý únor, takže máte na její splnění času habaděj. Myslete nicméně na to, že se jedná o výzvu exkluzivní a tudíž jejím nesplněním přijdete pravděpodobně již navždy o možnost získání speciálního Unity odznáčku – tedy minimálně jeho edice pro rok 2021. Další ročník výzvy – byť s mírně upraveným odznáčkem i samolepkami – pak Apple velmi pravděpodobně uspořádá v únoru 2022.

Související články

Dnes nejčtenější