Zavřít reklamu

Když minulý týden Apple světu znenadání představil limitovanou edici Black Unity jeho Apple Watch Series 6, kterými chce podporovat organizace zasazující se o rasovou rovnoprávnost a spravedlnost, nebylo jasné, kde všude je začne prodávat. V tiskové zprávě, skrze kterou hodinky představil, totiž uváděl jen to, že se kromě USA mají prodávat v dalších více než třiceti zemích celého světa. Jak se však před malou chvílí ukázalo, Česká republika mezi ně přeci jen patří. 

Přestože Apple zpravidla startuje prodeje nových dříve oznámených produktů ráno či dopoledne, s edicí Black Unity svých Apple Watch si dal vcelku na čas a do Online Storu je přidal teprve před pár minutami. Hodinky jsou dostupné jak ve 40 mm, tak 44 mm verzi s tím, že jejich cena se od standardních modelů neliší – prodávají se tedy za 11 490 Kč v případě menší varianty a 12 290 Kč v případě větší varianty. Black Unity edice se od standardní verze liší jednak gravírováním nápisu “Black Unity” na zádech a dále pak nápisy “Truth. Power. Solidarity” na kovové sponě silikonového řemínku v červenozelenočerném provedení, která má symbolizovat panafrickou vlajku. Co se pak týče těla, to je vesmírně šedé. 

Jelikož se jedná o limitovanou edici, asi vás nepřekvapí, že je její dostupnost omezená. V Online Storu Applu by se měla konkrétně ohřát “jen” celý únor, po kterém z něj zmizí. Návrat se pak dá očekávat nejdříve za rok, to však už v novější verzi Series 7 a s jiným designem. Záležet ale velmi pravděpodobně bude i na nynějším zájmu o novinku.

Související články

Dnes nejčtenější

.