Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  T-Mobile má problémy s eSIM už od samotného začátku co s tím přišel na trh. Kromě toho, že ty QR kódy dávali absolutně nepochopitelně na plastových kartičkách o velikosti OP (čímž se s plastem nešetřilo ale naopak více plýtvalo), tak mi to pořád blblo. Volající občas slyšeli hlášky, že číslo neexistuje, nebo že je vypnuté. A když bylo skutečně vypnuté, tak mi oznámení o zmeškaném hovoru přišlo až po 2-4 hodinách od zapnutí. K tomu všemu se QR kód nedal používat opakovaně, ale u každého nového mobilu člověk musel běhat po pobočkách a chtít nový. Katastrofálně zprasené, nedomyšlené a amatérské od A až po Z.

  Souhlasím se vším kromě problémů s dostupností nebo informací o dostupnosti – nikdy se mi to nestalo na XS ani 11 Pro. Měl jsem eSIM od TMO hned, co to šlo.

  Tomas
  Tome nedelej si iluze. U O2 to funguje resp nefunguje podobne. Mam esim CZ a fyzickou simku zahranicniho operatora. Prestoze mam jako primarni sim nastavenou tu CZ tak se mi nekolikrat stalo ze jsem zde v CR volal ze zahranicni. Pripadne u kontaktu ktere volam malo se me to zepta z jake chci volat sim. A ano pri kazde vymene tel ( menim s kazdym novym modelem iPhone ) musis menit esim.

  Já si iluze nedělám, přešel jsem k Vodafonu a alespoň tam je to naštěstí normální. QR mají na papírové kartičce, dá se používat opakovaně a vše funguje naprosto správně tak jak má. Dokonce i LTE signál je na mnoha místech plný / lepší, s rychlými daty. Mám pocit, že T-Mobile a O2 zaspali dobu a řítí se do kytek, proto možná to sdílení sítí…

  U Vodafone už jsem několikrát musel resetovat telefon, aby měla eSIM signál a šlo z ní volat a psát. Druhá SIM, tedy fyzická, také od Vodafone tohle nikdy neudělala.

  P.S.: Když u žádného operátora nefunguje klasická již obstarožní eSIM pořádně, jak můžeme po nich chtít tu složitější verzi eSIM v Apple Watch?…

  Ono to nemusí být sítí, ale klidně i problém telefonu. Mám eSIM u VF několik let, telefony jsem i měnil a nikdy jsem nezaznamenal problém.

  Jiri Filip…uklidnete ostatni.viz Tomas. clanek neni o historii eSIM u t- mob, jen o soucasne vymene …a uz vubec ne o O2 jak pise Zeli! Tomas pise o prechodu a systemu… mne probehlo vse uplne v pohode, nic vic jsem nerekl

  Nepiš mu co má dělat. Postup byl v pořádku – tvůj původní příspěvek byl mimo a působil, že jsi nic nepochopil. Zatímco my zde řešíme celkové zkušenosti s eSIM.

  Mám eSim TMCZ a nemám žádné potíže. Vše funguje jak má. Takže bych měl dle diskuse výše být lynčován. Tak hurá do mě.

  Jinak dobrý..? 😂 Když jsem u T-Mobile vyměnil eSIM 2-3x, tak potom jsem už taky neměl problémy. Takže zřejmě to bude kus od kusu, nebo nevím na čem jim to stojí. Po krátké době jsem pak přecházel, takže celkové zkušenosti jsou spíše špatné.

  A to slovenský T com sa týmto problémom úspešne vyhýba. Keďže len tretí rok e sim testujú! 😂😂😂
  Načo je potom to globálne prepojenie, keď ani takú somarinu nevedia implementovať.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější