Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    A ten vlak bude vozit iPhony zákazníkům? Asi ne, co? Tak proč je to na tomhle webu?

    Protože zhruba deset let co ten web existuje, tak je v něm sekce bleskovky a do té se píší zajímavosti, jenž nesouvisí s Applem. Pěkný den

    No, potěší pánbůh, že je tu přehled nesouvisejících článků už tolik let. To si za ta léta nikdo nestěžoval? Vždyť tohle je počátek konce tématických webů a v samotné podstatě to musí škodit i samotnému webu letemsvetemapplem. Články na homepage a na Facebooku vidí všichni potenciální čtenáři a pokud je tam tolik nesouvisejícího balastu, je mnohem těžší najít nějaký hodnotný článek. Čtenáře unavuje neustále přecházet a nevnímat informace, které ho vlastně nezajímají.. Znám spoustu webů, kde bych proti vlaku v Číně neměl jedinou námitku, protože to k nim jednoduše patří. Tady takový článek nemá co dělat.

    Jsem moc rád, že dokážete hodnotit co funguje a co nefunguje a máte pravdu naprostou. My totiž nemáme k dispozici Google analytics a další nástroje. Nemáme měřeční čtenosti článků, nevím na co lidé klikají a neklikají a už vůbec netušíme, jak dělat web tak, aby jej někdo četl. Budeme se od teď řídit přesně podle toho, co vy určíte. Díky moc a hned celou sekci bleskovek smažeme, protože jste nám konečně řekl, že je k ničemu….. Pěkný den.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Více bleskovek