Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To už bude vypadat jako cihla

  Vždyť to bude tlustší jen o 0,26 mm. Vezmi si metr, zjisti si, kolik je 0,26 mm a možná budeš překvapenej, až uvidíš, že je to víceméně zanedbatelný číslo a z iPhonu to neudělá žádnou cihlu.

  To už snad nikdo ani nebere vážně. Dnes je zapotřebí zvýšit výdrž baterie, zbytek jsou blbosti.

  Já si nemůžu pomoct, ale tenké mobily se mně velice špatně drží. Pokud nemám iPhone v obalu, mám vyloženě strach, že mně vyklouzne z ruky.

  Nejdřív všichni řvali ať je klidně silnější hlavně aby přidali baterii a teď když předaj nula prd tak už tu zase někdo řve. Navíc by nemuseli tím pádem tolik vyčnívat foťáky i když jak říkám, je to prd. Zaoblený design se, ale pohodlněji drží.

  Uz je jen videt, ze mobily narazily na svoje technologicky limity. Vetsi uz bejt nemuzou, jemnejsi displeje taky ne. Milion fotaku na zadech taky ne. A super vykonny procesory drtiva vetsina lidi stejne nepotrebuje. :)

  Presne. stačia normálne 2 foťáky, jeden obyčajný, jeden superširoký. Procák tam môžu dať kľudne 4jadrá, ale šetrné. Ak chce decko fortnitiť nech si kúpi gameboja. Výdrž + spoľahlivosť.. žiadno sračkonevyužiteľné features

  Jasně, a můžou prodávat jeden model pro všechny a bude klid.
  Hold připomínáš mi stav před rokem 1989, soudruzi přesně věděli co prostý lid potřebuje !!

  Kdyby to bylo tak, tak by to byla pohoda. Velká část novinek se mi vůbec nelíbí a možná nejsem sám. Kapky, průstřely, notche a to celé k čemu? Aby mohl být displej jak nudle? Zaoblené rohy jsou také výmysl za všechny peníze. Chtěl bych si koupit telefon s obdélníkovým displejem a poměrem stran 16:9. Kromě iPhone SE 2020 (který ale vypadá jak z muzea) jsou k mání jen naprosté low-endy do 3 tis.

  Kvičení androidaku z noveho iPhone za 3,2,1

  tak snad nebudou mít 5G data a 120Hz display příliš negativní vliv na výdrž baterie, a koukám zbavení notche se dočkáme možná beztak nejdříve 2021, spíš 2022, ale už to prochází jen takovou drobnou evolucí, iPhone už je hotový produkt, co na něm vylepšovat..

  Prý menší noč. To se píše už 3 roky a pořád to má stejnej odpornej předkus :-)

  Ale zase ho ne.j.beš fotkou a můžeš pomocí něho autorizovat platby, ne jak u obyč selfie kamery u Samšuntu, nedej bože čtečky v displeji, kterou zase odemkneš pomocí fólie za dvě déčka z Aliexpressu. Až budeš někdy spravovat rodinné a firemní účty a nejen své kapesné od rodičů, třeba to pak třeba pochopíš, do té doby ze sebe nedělej hlupáka 😉

  Manželka má segry dvojčata a jedna si koupila 11pro a ta druhá ji ho muže používat páč ten zázračný notch je nerozezná

  Na tohle je specialista Ťamťung, pravděpodobnost chyby Foto ID je 1:100 u Face ID je to 1:1000000, dovzdělej se.

  Hele, Hahaha, , nemáš na iPhone a je to produkt tvých snů, a kdesi v hloubi tvý duše doufáš že si ho někdy pořídíš, tak laskavě neloz sem jenom zesměšňovat Apple, já taky nelozím na Lagdroid fóra tak si prosimtě uvědom co to znamená, nebo se na to zeptej maminky, třeba dostaneš výprask, zabaví ti mobil a už tady nebudeš nikoho otravovat. 😉

  A ty necháváš telefon někde volně ležet, aby si jo mohl vzít kdokoliv a vybrakovat ti účet?

  Líčíš to tady, jako kdyby denně vybrali účet milionům lidí s neApple telefony proto, že je tak snadné ošálit čtečku otisku prstů.

  Ahoj ja vás zdravím Petr Mára nový video chci rict dava to smysl …. Objednal som 4 kusy.. 3 kusy pre babku…

  Musim říct, že jsem se hluboce zamyslel a přišel jsem na to, že to fakt dává smysl… podle mě to dává nejenom smysl, ale můžeš být i hodně produktivní, pokud si objednal 4 kusy…

  Podle mě budou notch zmenšovat nejměně v pěti generacích, takže iOvce budou muset každý rok kupovat novinku s menším a ještě menším notchem. Apple ví, jak zachránit planetu:)

Vložte vlastní komentář

celý text