Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Snažil som sa len poukázať na nie najlepší ťah zo strany applu. V malom prenosnom (cez powerbanku:) reproduktore chýba batéria. Prečo by si to niekto kupoval, keď apple má klasický homepod a ten nehraje vôbec zle. Ale ja nemusím rozumieť všetkému :-)

    To s tou bankou je tedy vylepšení,to se tam zbláznili ? Ať odendaj šňůru ,pak to bude výrobek hodný roku 2020.

    Proč by to dělali, když to není reproduktor určený na přenášení ? Update zmiňovaný v článku je sice pěkný, i tak si ale nemyslím, že by jej někdo skutečně přes powerbanku používal. Pro mě je to domácí reproduktor který člověk postaví na místo, a tam taky zůstane. Tak byl myšlený, tak je taky udělaný a ty vaše (vás všech) blbé kecy typu ať odstraní kabel už mě štvou, evidentně jste nepochpili účel tohoto reproduktoru, nebo cokoliv „malé“ má být přenosné, na baterii apod, aby to „bylo hodno“ roku 2020. Radši se vzpamatuj chlape, meleš nesmysly.

    HomePod jsem chtěl už od první verze ale odrazovala mě cena.. Teď už při představení jsem ho hned chtěl objednat a je nedostupný.. :-( No snad v lednu se situace zlepší.. Velikost a cena je taková že by to mohlo být ve více místnostech.. Minimálně obývák a třeba kuchyň.. Napájení z powerbanky je dobrý nápad. I když je primárně určen na doma tak když ta možnost je tak proč ne.. A nakonec – pokud máte jakýkoli bezdrátový reprák tak občas je nutné při delším používání tu powerbanku připojit..

Vložte vlastní komentář

celý text