Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ale předražené, bohužel. To co nabízí Sledování TV za 799,-Kč, má Vodafone TV za 600,-Kč. Dnes už je to i za 500,-Kč drahé -> na HBO se už pomalu není na co dívat a na ostatních KANÁLECH je každých 10 minut reklama.
  Takže nám ve výsledku bohatě stačí multiplex a platíme za Netflix, kde už jej ten poměr kvalita / cena alespoň trochu atraktivní.

  Apple TV aplikace není tak dobrá, jak je řečeno – celá má nestandardní ovládání, čímž uživatelský zážitek trpí a při aktualizacích tvOS se snadněji “rozsype”.. Největší problém je asi nemožnost normálního přetáčení dle tvOS standardu, tady musíte klikat jinak než všude jinde – implementovali vlastní přehrávač místo toho systémového, ale ovládání se jim okopírovat nepodařilo :-/

  Souhlasím, proč nejde posouvat po 10s kliknutím na okraj ovladače. Pauza a pak malý posun, který vyjde tak 50/50 o 10s zpět. škoda.
  Stejně to takhle neumí aplikace od Twitche. Tam se dokonce skáče ve video zrychlením přetáčení videa. Šílený. Přehrávat video rychlostí 512x abych přetočil video třeba o 2 hodiny.

  Bral jsem začátkem prosince na ozkoušení za 1kč. Aplikace a služba dobrá :-) líbí se mi že to člověk nemusí platit pořád každý měsíc že není uvázaný :) aktivace rychlá :-) akorát už vím proč jsem na televizi nekoukal cca 2 roky . Reklamy !!!! Nesnáším ! Jsou úplně všude

  Cerstve zjisteni: na tv LG i podle podpory NELZE VYHLEDAVAT POŘADY. Tim padem pro mne nepouzitelne.
  Na vsech jinych platformach vyhledavani funguje. Ale hledat porad v tabletu a pak listovat v tv – to mne fakt nelaka.
  Takze za mne vyhrava lepsi.tv. I v nabizenych stanicich.

  Používám ve spolupráci s AppleTV. Tu používám na veškerý televizní obsah. Všechno včetně přetáčení, posunování…funguje plynule.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.