Zavřít reklamu

Včera se na našem magazínu objevil článek, ve kterém jste se mohli dozvědět, jakým způsobem se můžete ohlédnout za vaším hudebním rokem na Spotify. Prakticky stejně to má vyřešena i druhá konkurenční služba v podobě Apple Music. Díky této možnosti, která se nazývá Replay, můžete jednoduše zjistit, jaké skladby byly během celého roku vaše nejoblíbenější, popřípadě které interprety jste poslouchali nejčastěji. Z těchto informací vám pak Replay dokáže vytvořit playlist nejlepších skladeb, abyste si je mohli připomenout. Pojďme se tedy společně podívat, jak se za hudebním rokem na Apple Music ohlédnout.

Podívejte se, jaký byl váš hudební rok 2020 na Apple Music

Největší nevýhodou Replay od Apple Music je, že tuto možnost nenajdete přímo v aplikaci Apple Music. Například v případě Spotify stačí do aplikace přejít, a poté klepnout na velký banner, který vás ihned na souhrn hudebního roku přesune. Pokud tedy patříte mezi uživatele Apple Music, tak postupujte následovně:

  • Prvně je nutné, abyste v rámci Safari na iPhonu, iPadu či Macu přešli na stránky replay.music.apple.com.
  • Jakmile tak učiníte, tak se samozřejmě přihlaste k vašemu účtu, pokud tedy přihlášeni nejste.
  • Pak už jen stačí, abyste chvíli vyčkali, až vám souhrn hudebního roku Apple Music připraví.

Jakmile se ohlédnutí za hudebním rokem na Apple Music připraví, tak už jen stačí sjet níže. Jak už bylo řečeno, tak se vám prvně zobrazí playlist nejposlouchanějších skladeb. Níže si pak můžete prohlédnout počet umělců, které jste za celý rok poslouchali. Úplně dole se pak můžete vrátit zpět v čase – zde se totiž zobrazí Replay playlisty z minulých let, tedy pokud jste Apple Music aktivně využívali. Konkrétně se zde můžete přesunout zpět až do roku 2015.

Související články

Dnes nejčtenější

.