Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Sranda je, že ios má dnes mnohem víc chyb,než ten samsung se svým one ui.

  mily Hahaha, jsi zabloudil na spatnou diskuzi

  Galaxy Fold je přesným opakem, teda pardon, Galaxy Faild je asi ten nejpředraženější telefon, absolutně nic neumí a po dvou ohnutích ho můžete vrátit, jo a iOS nemá tolik chyb co Ťamťung se svojí humusnou nadstavbou navíc u Applu nečekáš půl roku na aktualizace tak jako tomu bylo něáký ten pátek zpátky u vlajkových shitů Samsungu.

  A kolik se tech foldu prodalo ? 5 , 3 se rozdali ytuberum a 2 v akci kup jeden za 10 plus 5 cashbaku. Takze porad lowcost vyrobce.

  To je asi prehnané, ale je to len opačný extrém toho, čo je bežné na všetkých Apple stránkach, teda predsudky založené na 5 rokov starých skúsenostiach a rôznych nezmysloch.
  Mám firemný Samsung strednej triedy, súkromný tretí iP, teraz som si kúpil 12ku. Google urobil veľký pokrok čo sa týka optimalizácie, pred Samsungom som mal Xiaomi a tiež bolo absolútne bez problémov, aj keď UI od Samsungu mi príliš nesedí, MiUI od Xiaomi mi sedelo viac, dosť sa podobá v niektorých veciach iOS, dokonca tmavý režim (v systéme) v ňom bol skôr ako v iOS a samotnom Androide.
  iOS je prudko návykový, takže by som sa už osobne nevracal, nemám ale problém pracovať s tým telefónom, nemrzlo mi Xiaomi a nemrzne mi ani Samsung.

  Myslím, že v tomhle případě je lepší čekat půl roku na jednu pořádnou aktualizaci, než dostávat každých 14 dní opravnou aktualizaci opravné aktualizace, která opravuje opravnou aktualizaci a klepat se strachy o kolik se mi zase zhorší výdrž u iPhone…

  Proč se proboha zaměřují na periskop ? Koho trápí přibližování ? 100 krát víc bychom využili kvalitní ultraširokouhlou čočku a ne debilní přibližování, které použiju jednou za 100 fotek. Kdyby se Apple dostal se svým ultrašírem, alespoň na úroveň Samsungu Galaxy S10. Je smutné, že si koupím telefon za 33.900,- a na ultrašíro fotí hůř než telefon, kterej bych teď prodal ani ne za 10.000,-

  obavam sa, ze periskop zoberie miesto baterii… 🤔 ja by som radsej fotaky ako su, lepsie sklo v objektivoch, rozlisenie staci, bateria co najlepsia… ale toto by marketingovo uz asi nepredali… takze zase som dinosaurus…

Vložte vlastní komentář

celý text