Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je asi prehnané, ale je to len opačný extrém toho, čo je bežné na všetkých Apple stránkach, teda predsudky založené na 5 rokov starých skúsenostiach a rôznych nezmysloch.
  Mám firemný Samsung strednej triedy, súkromný tretí iP, teraz som si kúpil 12ku. Google urobil veľký pokrok čo sa týka optimalizácie, pred Samsungom som mal Xiaomi a tiež bolo absolútne bez problémov, aj keď UI od Samsungu mi príliš nesedí, MiUI od Xiaomi mi sedelo viac, dosť sa podobá v niektorých veciach iOS, dokonca tmavý režim (v systéme) v ňom bol skôr ako v iOS a samotnom Androide.
  iOS je prudko návykový, takže by som sa už osobne nevracal, nemám ale problém pracovať s tým telefónom, nemrzlo mi Xiaomi a nemrzne mi ani Samsung.

  Galaxy Fold je přesným opakem, teda pardon, Galaxy Faild je asi ten nejpředraženější telefon, absolutně nic neumí a po dvou ohnutích ho můžete vrátit, jo a iOS nemá tolik chyb co Ťamťung se svojí humusnou nadstavbou navíc u Applu nečekáš půl roku na aktualizace tak jako tomu bylo něáký ten pátek zpátky u vlajkových shitů Samsungu.

  Myslím, že v tomhle případě je lepší čekat půl roku na jednu pořádnou aktualizaci, než dostávat každých 14 dní opravnou aktualizaci opravné aktualizace, která opravuje opravnou aktualizaci a klepat se strachy o kolik se mi zase zhorší výdrž u iPhone…

  A kolik se tech foldu prodalo ? 5 , 3 se rozdali ytuberum a 2 v akci kup jeden za 10 plus 5 cashbaku. Takze porad lowcost vyrobce.

  Proč se proboha zaměřují na periskop ? Koho trápí přibližování ? 100 krát víc bychom využili kvalitní ultraširokouhlou čočku a ne debilní přibližování, které použiju jednou za 100 fotek. Kdyby se Apple dostal se svým ultrašírem, alespoň na úroveň Samsungu Galaxy S10. Je smutné, že si koupím telefon za 33.900,- a na ultrašíro fotí hůř než telefon, kterej bych teď prodal ani ne za 10.000,-

  obavam sa, ze periskop zoberie miesto baterii… 🤔 ja by som radsej fotaky ako su, lepsie sklo v objektivoch, rozlisenie staci, bateria co najlepsia… ale toto by marketingovo uz asi nepredali… takze zase som dinosaurus…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější