Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Problem je v tom, ze my to Apolu zereme, ve statech si zakaznika musi vybojovat. A pak je tu druhy pohled. Ve statech je proste mene birokracie, nez ve vetsine zemi sveta.

  Tak to já bych řekla, že právě naopak. V Americe má apple skoro každý, zatímco tady je to stále bráno jako luxus a ve společnosti převažuje spíš android

  Tvl. Srovnávat BMW s Applem a ještě v rovině nějakého luxusu, to už chce velmi, ale velmi bujnou fantazii. Nebo totální neznalost. Apple má k čemukoliv luxusnímu na míle daleko nejen v USA! Jen tak pro zajímavost mám BMW a prošlo mi rukama i pár těchto telefonů. Auto ok ale u Applu o luxusu nemůže být řeč. Drahý nudný šmejd co neumí nic víc než každý druhý smart tel. z Číny za pár šlupek. Vážně nechápu proč si tu srajdu všichni kupují, je to asi nějaká móda nebo co.
  U mě letěl hned druhý den na bazar a už nikdy. Ať si to nudný předražený hovínko amíci strčí do zádele!

  Jen tak pro zajímavost, BMW je předražené sračka, která se sebe na každém kroku. A zjevně nedotažená do konce neb většina řidičů ani nebliká, zřejmě nenašli blinkry. A jen tak pro zajímavost Apple nemá konkurenci, protože jako jediný OS v počítači opravdu funguje a jediný OS v mobilu opravdu funguje atd. Zoufalé je, že řidiči BMW, kteří dosud nenašli blinkry se těžko naučí ovládat iPhone!

  Ohranějsi vtip o BMW jsi vytáhnout nemohl? To mě už ani neurazí, ale tvá ignorace by to už dost možná zvládla. Ono samotné přirovnávání telefonů k autům je už docela dost mimo.

  docela by mě zajímalo, co Vás pudí k hejtování iPhone. Moc by mě to zajímalo, já jsem prošel opačnou cestu k iPhone, ale ani náhodou nemám potřebu plácat nesmysly o androidu, nebo já nevím Samsungu. Prostě mi vyhovuje iPhone a někomu něco jiného. Děkuji.

  No ono kdyby Češi nebyli k…y a iPhone se tady prodával třeba za 10k,tak je jasné,že by se prodej zvedl. V Americe máte na nový iPhone vyděláno za měsíc možná dva,ale tady jsou ty ceny zkrátka vysoké.

  Mě v ČR nejvíc sere NEPODPORA AW LTE :(

  Když už to z býv. socbloku mají nejen relativně lidnatí Poláci a považte Rumuni, ale přes T-Mobile už min. rok i jak počtem obyvatel, tak ještě více v HDP MENŠÍ Maďaři, tak PROČ K SAKRU NE MY?! Jo chápu, že to není ze strany Apple zadarmo, ale alespoň extrémně výdělečný T-Mobile CZ by nám to KONEČNĚ po tolika letech přinést mohl, přičemž když to dává ekonomický smysl v zasrané Hungárii, tak u nás tutově také! O rovněž nemálo napakovaném Kellnerovic O2 nemluvě.

  Neustále aktuální globpřehled AW operátorů zde https://www.apple.com/watch/cellular/
  ..v počtem obyvatel obdobném Švédsku jsou 4, v polovičním Dánsku jich mají dokonce 5(!), v rovněž polovičnim Finsku + Norsku po 2. Je to TU jako s kde čím jiným stále Větší OSTUDA… :(((

Vložte vlastní komentář

celý text