Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No Mini má evidentně problém s uzemněním, tam asi SW úprava nepomůže.
  Vypadá to spíše u některých kusů na problém při výrobě.
  Tam se bude asi měnit kus za nový.

  Joo ? Uzemnění? S proč to teda jde s ostatními prsty normálně i nehtem a jen celý palec to nesnímá? A to jen na zamčeném displeji?

  a na odemčeném to palcem funguje tedy bez problému?

  Díky, já ho mám objednaný pro manželku, tak teď trochu trnu :-)
  pravděpodobně jej máš, jak jsi na tom s výdrží baterie? Díky moc za feedback

  Já jsem s výdrží spokojený. Čekal jsem to po prvních recenzích horší. Přecházel jsem z Xiaomi MI9, kde jsem v poslední době měl SOT kolem 4hodin. Včera po rozbalení byla baterka na necelých 70% a odkládal jsem telefon do nabíječky s 15% SOT 5h. Bylo to teda s nízkým jasem a dark modem, ale celkově jsem s výdrží zatím spokojený. Až teda na problém s dotykama. To je fakt otrava.

  No já sleduju problémy s dotykem i po odemčení. Konkrétně nižší citlivost na dotyk v horní části displeje (pod notchem). Včera jsem si v safari zapnul funkci „skrýt panel nástrojů“ a dotyk do horní části to prostě nebralo. Pomohlo dotknutí se rámu telefonu a nebo při dalších testech i připojení nabíječky.

  Mám stejný problém. Stává se mi to, že v té horní části to přestane reagovat úplně. Po restartu telefonu je všechno ok. Ale stane se mi to asi jednou denně. Nemáte někdo stejný problém? Popřípadě řešení?

  Nabíjení 20W úplně super!, nechal jsem až do úplného vypnutí a z 0 za přesně 30minut 58% potom už samozřejmě pomaleji doplna celkem 1h43minut ,blbne pouze zamknutá obrazovka palcem,mám už svůj… když v pouzdru v jedné ruce tak to dělám špičkou palce jakoby nehtem noo:) jinak výdrž o dost lepší oproti SE i SE2020 a proti nim displej obrovský:)

  Kdybych o problémech se zamknutou obrazovkou věděl před koupí, tak bych asi počkal jak se celá situace vyřeší. Bohužel bráno na firmu přes O2 a tam nejde do 14 dnů vrátit. Takže počkám jestli bude vyřešeno SW a nebo bude HW problém s nutností reklamace. Zatím bohužel nikdo nepotvrdil skutečnou příčinu.

  Noo na to,že jsou v prodeji už od pátku,tak doufám,že se Apple vyjádří po týdnu tzv. zítra, jinak riskuje spousty vratek a zvýšení pochyb a nezájmu kupujících, nezájem= nezájem;)

  Joo kdyžtak si zatím dejte v nastavení Assitive Touch- to dotykové kolečko neboli virtuální Home Button:) NA ZAMKNUTÉ OBRAZOVCE TO NORMÁLNĚ OTEVÍRÁ PLOCHU ,takže si myslím,že software problém zamykací obrazovky jen;)

  Zdravím. Pár dnů mám 12 mini a pozoruju docela problém s obrazovkou. Pozoruju na sobě bolest hlavy a slabé motání. Žádný jiný telefon, který jsem měl s amoled mi tento problém nedělal. Myslím že za to může PWM řízení jasu a následné blikání displeje. Nepozorujete někdo stejný problém na 12? Díky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější