Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Článek sem četl do doby než autor řekl, že 100hz televize není potřeba 🤦‍♂️ To je jedna z nejdůležitějších vlastností televize, podle které se pozná kvalitní televize. A ne jen na hraní her, ale i na běžné sledování tv…

  To je článek plný chyb plynoucích z neznalosti. Před HDMI 1.4 do televize samozřejmě 4k signál dostanete, ovšem maximálně 4k/30 Hz. HDMI 2.0 zvládá až 18,6 Gbps a i přes něj do TV dostanete 4k/120 Hz. Ovšem bez HDR apod. Takže ano, je lepší kupovat novější modely televizí, ale není to bezdpodmínečně nutné.

  Hdmi 2.0 da 4k@120 jenom s 4:2:0 subsamplingem, takze s kompresi respektive omezenou kvalitou barev.
  Posledni veta clanku dava smysl. Pokud chces top televizi, tak musi mit 120 Hz panel, hdmi 2.1 a idelane s funkcnim VRR, coz je soucast specifikace hdmi 2.1.
  Pokud nechces top, tak si kup kterykoliv 4k 60Hz model, i ten nejlevnejsi.

  Souhlsim, ale ty udaje u hdmi v clanku jsou zavadejici.
  TOP televize jsou extremne drahe, doporucuju jit stredni cestou – nekupovat nejlevnejsi srac, ale tv s nejlepsim pomerem cena/vykon. A hdmi 2.0 se rozhodne neji potreba bat. Naprosta vwtsina her teto generace konzoli vic nez 4k/60 Hz nepojede.

  Jsem rad ze cely clanek je jak pisete plny chyb. Vyjmenoval jste dve a ani v jedne nemate pravdu. U jedne jste to sam uznal…. a extremne drahe? 65″ LG jenz splnuje vse co pisete stoji 55 tisic vcetne dph. To je extremni cena?

  Zajímá mě proč se tu mažou komenty 😏. Je to kvůli tomu, že si dovolím napsat pravdu
  , že led panely od LG patří k tomu nejhoršímu a autor si to neumí dohledat ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.