Zavřít reklamu

Přestože se konec letoška nezadržitelně blíží a nejednoho z nás nutí tento fakt pomalu zvolňovat v pracovním nasazení, Apple jede i nadále na maximum. Dnes v noci totiž vypustil na světlo světa první beta verze nových operačních systémů – konkrétně iOS 14.3, iPadOS 14.3, tvOS 14.3 a watchOS 7.2. Ty jsou však zatím určené jen pro registrované vývojáře, potažmo uživatele s nainstalovanými vývojářskými profily. Pokud se tedy mezi ně řadíte i vy, neváhejte a stahujte. 

Vydání bet provázely tentokrát daleko větší zmatky než je obvyklé. Krátce po 19. hodině totiž Apple bety na pár vteřin uvolnil, aby je záhy stáhl zpět. Uvolnění tak potvrdilo prakticky jen upozornění, které vyskočilo některým vývojářům v Developer Portalu. Za zhruba čtyři hodiny pak Apple bety uvolnil znovu, ale kvůli technickým problémům se záhy opět stáhl a znemožnil tak jejich stažení. Po dalších několika hodinách se nicméně problémy podařilo vyřešit a Apple mohl konečně bety vypustit a nechat je venku už nastálo. 

Jelikož jsou nové bety venku zatím relativně krátkou dobu, jejich prozkoumávání vývojáři stále probíhá. Co vše přinesly vám tedy na našem magazínu prozradíme až za pár hodin, kdy budeme mít jistotu, že se všechny zásadní novinky již podařily odhalit. Zatím se nicméně zdá, že jich úplně málo nebude, což je rozhodně skvělá zpráva. 

Související články

Dnes nejčtenější