Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    neboj až Ťamťung zase odstraní nabíječky a možná po 20 letech letech představí něco použitelnýho tak..no vlastně to se nestane, je to Samsung ten vždycky nenápadně něco zkopíruje a potom to vydává jako super věc, jediné čím se neinspirovali konkurencí je cashback ale u uživatelů jako ty co mají nejnovější jihokorejský humus na splátky je cashback věc bez které se neobejdeš. potom až takový šunt nebude nikdo kupovat protože i bez kabelu bude stát nejnovější rychlovarnej šunt okolo 40 tisíc tak si ten samsung už nikdo nekoupí, potom se budeš moct vybrečet u maminky.

    Samsung síce možno odstráni nabíjačky, ale ich mobily si nabijem rýchlo akoukoľvek výkonnou rýchlonabíjačkou. Cashback je výborná vec. Predpokladám, že ak by ho ponúkal Apple, tak ho nevyužiješ a rád si priplatíš. Ak si si nevšimol, tak Samsung vyrába okrem vlajkových modelov aj modely strednej a nižšej triedy a je najväčší predajca mobilov na svete. A neboj, tie vlajkové modely sa budú stále predávať. Možno z nich po rokoch niečo použije aj Apple vo svojich zariadeniach a vtedy začneš hýkať, alebo skôr bééékať aká revolúcia to je a ako to zrazu dáva zmysel.

    Ak by nebol Samsung, tak neviem, odkiaľ by mal  displeje :D Ja používam  produkty už roky, ale nemám problém priznať, že sa mi páčia aj produkty od iných výrobcov… každý nech si vyberie to svoje. Tu nejde o to, či niekto má, alebo nemá na . Cashback je o tom, aby si zrecykloval starý produkt a vymenil ho za nový, preto aj vykupujú staré zariadenia. A  ti nič navyše nedá, naopak, ešte ti aj zoberie a hrá to na ekológiu. Tak potom prečo produkuje  AirPods, ktoré sú neopraviteľné a po dvoch rokoch ich môžeš vyhodiť. Tie sa predávajú na milióny kusov… prosto  má len dobre postavený marketing, to je celé a ťaží z pohodlnosti jeho používateľov.
    Takéto naťahovanie sa v diskusiách je smiešne, alebo skôr na zaplakanie.. Ide len o kus súčiastok, ktoré ti spravia radosť, keď ich kúpiš a potom ťa len zotročujú. Sú v živote oveľa krajšie a pre život podstatnejšie veci, ako nejaký kus techniky… A vyťahovať sa, že mám to a hento, je úbohé. Maj si čo chceš, ak ťa to napĺňa šťastím a nevnucuj iným svoje myšlenkové pochody… PEACE

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější