Zavřít reklamu

Pokud chcete v současné době poslouchat hudbu, tak k tomu můžete využít streamovací služby. V současné době je těchto streamovacích služeb k dispozici hned několik, mezi nejznámější pak patří Apple Music a Spotify. Pokud patříte mezi uživatele druhé zmíněné streamovací služby a zároveň používáte Apple Watch, tak jistě víte, že jablečné hodinky můžete používat pro jednoduché ovládání hudby, kterou si pustíte z iPhonu. Delší dobu však chyběla možnost pro přímé streamování hudby ze Spotify přímo na Apple Watch. Dobrou zprávou ale je, že jste se této funkce konečně ve verzi Spotify pro Apple Watch dočkali. Pokud chcete zjistit, jak na to, tak pokračujte ve čtení tohoto článku.

Jak streamovat hudbu ze Spotify na Apple Watch

Chcete-li na vašich Apple Watch streamovat hudbu ze Spotify, tak je nutné, abyste měli nainstalovanou poslední verzi této streamovací služby. Přejděte tedy na profil aplikace v rámci App Storu a zkontrolujte si, že není k dispozici žádná aktualizace, v opačném případě ji proveďte. Poté už jen stačí, abyste postupovali následovně:

  • Na vašich Apple Watch stiskněte digitální korunku, čímž se přesunete do seznamu aplikací.
  • Poté je nutné, abyste v seznamu aplikací lokalizovali a klepnuli na Spotify.
  • Jakmile dojde k otevření Spotify, tak se zobrazí přehrávač této hudební aplikace.
  • V rámci tohoto ovladače klepněte vpravo dole na ikonu telefonu (zařízení).
  • Nyní se zobrazí další obrazovka, ve které si můžete vybrat zařízení k přehrávání.
  • Na této obrazovce klepněte na vaše Apple Watch (zobrazuje se štítek Beta).
  • Pak už jen stačí vybrat, na které zařízení chcete hudbu z Apple Watch streamovat.
  • Vyberte tedy jedno z vašich zařízení v seznamu, popřípadě klepněte na Připojit zařízení.

Pokud jste celý výše uvedený proces provedli podle tohoto návodu, tak se nakonec ocitnete v aplikaci Spotify na obrazovce s přehrávačem. V pravém dolním rohu se namísto telefonu nově zobrazí Apple Watch, což potvrzuje, že streamujete hudbu přímo z jablečných hodinek. Ovládání aplikace Spotify na Apple Watch je poté velmi jednoduché. K dispozici jsou tři obrazovky, mezi kterými se můžete přesouvat přejetím prstu doleva či doprava. Na první obrazovce si můžete vybrat hudbu k přehrání, na druhé je pak k dispozici přehrávač a na třetí se pak nachází playlist, ze kterého se hudba přehrává. Hlasitosti můžete regulovat otočením digitální korunky.

Související články

Dnes nejčtenější