Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No, nedokáži si představit cenu MagSafe trio, aby se mohla zároveň nabíjet kombinace iPhone + Watch + Airpods. No, tady se vážně zbláznili a můj veškerý zájem o to navlékací kožené pouzdro padá.

  Pokud vam to vyrazi dech tak vydelavate malo penez. Meli byste se nad sebou zamyslet

  Pěkná blbost. Mít hodně peněz snad automaticky neznamená, že má člověk kupovat předražené věci, které prostě tu cenu mají očividně přestřelenou.

  Co máte dál?

  Dech mi to nevyrazilo, ale ůsměv na tváři se mi vyklubal. Prostě si z nás dělají legraci, jinak to nevidím. Nemám zájem ani o jedno ani za třetinovou cenu, takže jsem v klidu, Chtějí nám prodat čím dál vetší pitomosti za čím dál větší peníze.

  ono ty ceny jsou nastavené na Ameriku a přebírá je celý svět..někde dělali porovnaní že Američan si vydělá na iPhone za 4 dny a Čech za měsíc..pro ně to drahé není..pro nás bohužel ano.. pokud bude běžný občan ČR vydělávat 100 tis měsíčně tak si to koupí taky a každý rok nový telefon.. takto dle našich platí je to pro nás pořád drahé..

  Predpokladam, ze bez adapteru. Ten si budi muset jeste k nabijecce za 4 k dokoupit. Jo ja ho vlastne uz mam mit, protoze jeden model zpet se zacal delat.

  Iphony a jejich příslušenství už dávno nekupují lidé kvůli tomu, že je to nejlepší produkt na trhu, ale proto aby ostatním dokázali, že na to mají.

  Ty ceny jsou tak akorát, kdyby to bylo levnější, tak by se ovečky mohly urazit. Takže výrobní cena v Číně tak 6 – 8 dolarů a k tomu Apple PR iOS všechno komunikuje (stejně jako všude jinde jen za trojnásobek ceny) příplatek.

  Je přiložen u nabíječky adaptér? Přeci jen u násobných bezdrátových nabíječek je potřeba výkonnějšího adaptéru.

  Jinak cena samozřejmě hodně vysoká, když vezmu Samsung, kde duální podložka stojí 1500,- a trojitá 1650,-. Ale cena je odůvodnitelná díky pozici pro AW, které mají svůj (naprosto idiotský) systém nabíjení – btw. AW6 opět nemají Qi standard? Což omlouvá absenci reverzního nabíjení u iP12…

  To je mnohem lepší si pořídit 2v1 nabíjecí stanici od mophie, která se taky prodává na stránkách Applu o 1 100 levněji. V krabici tam mate i adaptér narozdíl od tohle

Vložte vlastní komentář

celý text