Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za mě určitě +. Je to zařízení Applu a ten nejlépe ví, jak ho nabíjet aby baterka zbytečně nedostávala zabrat. Opravdu nechápu ty honiče nad 100 wattovými nabíječkami. Po půl roce používání ta baterka musí být totálně v háji.

  Ja zas nechapu honice nad Applem, hlavne ty co by obhajili i kdyby to nefungovalo vubec

  Tebe tuším znám. Ty jsi ten tro(t)l co tady stále píše, že? Musíš mít nudný život hele když tě baví pravidelně číst web o značce, na kterou nikdy nebudeš mít peníze. A ještě tady komentovat. Komplex z mladí?

  Nepřestane mě udivovat skutečnost, že největší problémy s Apple produkty mají ve skutečnosti ti, kteří je nevlastní, jenom si o nich někde přečetli a tím pádem o nich všechno vědí a všechno jim na nich vadí. To je opravdu zvláštní diagnóza. Nebo že by jenom obyčejná závist? 😉

  A tebe uklidňuje se tady navážet do lidí a jejich názorů? Kolik vám je soudruhu? Zlatá komunistická léta hádám, že? No jo někomu to dělá dobře na přirození. Běž si ho polít vlažnou vodou a táhni.

  @Lololol ano, proto na Lagdroid fóra nelezu, tak nevím, proč lezete vy sem, když to nejsou produkty vašeho zájmu 😎 To musí být zvláštní úchylka v sebetrýznění 🤣

  Doma jedeme apple, ale vůbec mě nikdy nenapadlo koukat na web androidu. Na fóra, psát, že mají něco špatného a že si myslím, že apple je lepší.
  Jedině v případě, kdybych byl nespokojen myslím. Jinak by to byla ztráta času.

  Daniel: Tys psal ze nechapes honice nad 100W nabijeckou, ja pisu ze nechapu honice nad Applem, to znamena ze JA jsem ten kdo urazi? Taky nechapu pokrytce.

  Lololololololo:
  Já se teda omlouvám soudruhu za urážku. Nicméně soudruhu furt jsem nepochopil proč lezete na web o Apple a hádáte s příznivci Applu? Nejsem student psychologie jo ale tohle by mě docela zajímalo jaký je ten Váš motiv. Nechcete se taky představit jménem abychom se lépe poznali? Ahoj já jsem Daniel je mi 20 let a studuji vysokou školu. Příležitostně pomáhám otci v autoservisu. A co vy?

  George1: Máš to v kebuli taky nějak pomotený? Já zas nechápu jedince jako ty, kteří tady trolí Android, že by diagnóza? Nebo závist, našetři si, nebo běž za svým přítelem nastavit a třeba ti pár drobáků na ten Android dá. Není tady koment od tebe, kdy by ses nenavážel do Androidu, ale na jablečnejch stránkách jaksi mimo.

  Tak pro Dana, když tak po tom touží a pro ostatní jasnovidce. Je mi 35, mám 2 diplomy, můj příjem je kolem 65K měsíčně. Politiku neřeším, mám se skvěle a i to tak zůstane na dosmrti (vzhledem k tomu v čem pracuji), sám bych si Apple sračky v životě nekoupil, nemám na to, ale povahu Amerického prdelolezce, ale i kdybych měl na to povahu, tak je fakt, že ty produkty jsou zaostalé a nic neumí, konkurence je prostě někde jinde (8-12GB RAM, 90-120Hz displeje, kamera pod displejem, reverzní nabíjení, AOD, atd. atd.). Co se týká MacOS, tak slátanina pro infantilní děcka, co sedí ve StarBucksu, nic to neumí i Linux toho umí daleko více. FB, instagram a podobný shit nesleduji. No a co tady dělám? Bavím se nad demencí iOvcí, vždy si čas najdu na pobavení na úkor blbosti iOvcí, na Android fóru se totiž tak nepobavím, tam jsou většinou vzdělaní lidé. Jinak tady nic nečtu, vyloženě chodím pouze do diskuze, ta zaručeně nikdy nezklame 🤣
  btw: Jinak navštěvuji raději weby o Windows, Linuxu a Androidu, což jsou opravdické nástroje pro práci i zábavu, narozdíl od hraček pro trendy lidi a hypstery.

  Lololololo:
  Výborně teď jste mi to vyloženě natřel vy nad člověku s dvěmi diplomi. Tak snad se cítíte lépe. Asi taky začnu chodit na Android stránky psát do fora kraviny a vymýšlet si. Na anonymním fóru můžu mít diplomů kolik chci. Sbohem ty arogantní hovado. Ve svém věku by jsi mohl mít už rozum. A konec s tykáním. Ale jsem za to rád. Takových volů za svůj život poznám mnohem víc a kdyby blbost nadnášela, tak ty lítáš kolem Jupitera.

  Dva diplomy už jen to,že se chlubíš nesmysly!A Tvůj plat nic moc ani ta inteligence! Hlavně když zmiňuješ i frekvence displeje a velikost operačky atd,tak už jen to vypovídá…,já si koupím téměř cokoliv ,ale věř,že největší důvěru (z tolika koupených desítek mobilů) mám ke kvalitě produktu a bezpečnosti(platby,banky,dokumenty…)právě k Apple,zbytek považuji z většiny jako kopie původního smartphone.Je takových pár procent,co si tu hojí svá ega atd. ,Zbytečně děláš jen bouři na obyč. fóru,jsi jen mravenec v mraveništi:) a nemůžeš pochopit k čemu většina kupuje Iphone od vysoce hodnocené společnosti a to i v budoucnu!

  Ano, Apple vi vsechno nejlepe, my jsme jen blby iOvce ktery si nechaji namluvit ze 12 W je super nabijecka :D

  Asi máte hlubší znalosti o tom jak funguje elektřina a jednotlivé komponenty v telefonech. :) Poučte mě prosím.

  Daniel: na to nemusíš mít znalosti, neználku, stačí si vytáhnout hlavu z prde-le a podívat se ke konkurenci :-D Ale chápu, že obhajovat apple je íOvčí sektářská povinnost. Takoví, jako TY, dělají totiž Apple a jeho uživatelům akorát ostudu!

  Nevím jak oslovit tada pana + takže to je pro tebe pane Plusu.
  A čím přesně dělám ostudu? Kdy sis naposledy řekl, že těch 5 wattů je ti málo? Nebo že ten šedesátkový displej je ti málo? Jsou to zbytečnosti, který akorát využiješ na machrování před spolužáky v družině nebo kolegy na pracovišti. Prej, že já dělám ostudu. :D :D To jsem nežral. Já si hlavu z prdele vytáhnu. Ty si na druhou stranu strč doprdele tu úžasnou konkurenci, všeználku. :) Mír s vámi hoši. dneska mě to bavilo.

Vložte vlastní komentář

celý text