Zavřít reklamu

To, na co se mnozí tuzemští jablíčkáři těšili dlouhé měsíce a skutečně intenzivně pak posledních deset dní, je konečně tady. Je totiž pátek 23. října, na kterým měl Apple naplánováno oficiální spuštění prodejů dvou ze čtyř nových iPhonů – konkrétně modelů 12 a 12 Pro -, které doplnil i iPadem Air 4.

Oficiální start prodejů byl pro Českou republiku nastaven na 8:00, což je čas, kdy otevírají mnohé obchody, ze kterých je telefony a tablety nyní možné vyzvednout. První šťastlivci by se zároveň dnes měli dočkat doručení novinek prostřednictvím kurýrních služeb, potažmo České pošty. Je nicméně potřeba podotknout, že nových produktů dorazilo do Česka podle našich informací jako již tradičně velmi málo, takže je naprosto jasné, že se poptávka po nich hned tak uspokojit nepodaří. I větší prodejci nám totiž hlásí, že jim na sklady došly jednotky, v lepším případě pak nižší desítky kusů. 

Jak jste již mohli na našem magazínu vidět, oba dva nové iPhony se nám podařilo ukořistit na testy do redakce, díky čemuž se můžete již brzy těšit na jejich recenzi. Slíbit vám navíc už můžeme i brzké testy iPadu Air, který by nám též měl dorazit co nevidět. Pokud vás tedy zajímá, jaké novinky při reálném používání jsou a jak působí, neměli byste si magazín Letem světem Applem nechat v následujících dnech ujít. 

Dnes nejčtenější

.