Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Článek dobrý, zajímaly by mě ještě tyto věci:
  O kolik by iPhone vydržel Cca méně, pokud by se automaticky neprepojoval k LTE ale byl by neustále připojeny k 5G?
  Jak tohle mají řešené ostatní výrobci? Také se přepojují kvůli úspoře k LTE?
  Prijde mi to jako porodní bolest, myslím ze se časem vyřeší a telefon bude celou dobu připojen k 5G bez újmy nižší vydrze. Připomíná mi to začátky LTE, kdy se telefony při GSM hovoru prepojovaly na 2/3G.

  Tak osobně si myslím že v našich končinách bude plně použitelné až za několik let, tak pro mnohé není důvod přecházet na nový model letos, až budou pokryté i vesnice bude to fajn. Další věc bude to chtít pořádné tarify ohledně dat. Jinak by mne zajímalo to, jakou bude mit 5G kvalitu signálu o proti LTE. Tam kde mám nyní problém s LTE pokud nemám telefon na stálém místě , tak 5G na tom bude lépe a bude chytat signál ?

  Nerozumím těm frekvenčním blokům, šlo by to nějak rozvést? Proč má jedna země frekvenční bloky s frekvencí 80-100 MHz a Česko pouze 60 MHz? Čím to je, kdo o tom rozhoduje a proč to celá EU nemá jednotně? Přijde mi to jako nesmysl / fakenews.

  Vodafone má podle mapy pokryto nejvíce míst (i u mě by mělo 5G bejt ale není aktivní (vím že tam dával vodafone vysílače na 5G už je to dost dlouho

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.