Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Všiměte si , že video je opravdu nádherné ,ale pořád to nedokáže pořádně žádné moc rychlé scény.Jakmile se tam bude něco pohybovat rychle není to zaostřeno,proto cele video spíš takové kde moc velký pohyb není.Nicméně je to velmi pěkné.Jinak rychlé scény neumí žádný mobil pořádně.

  Posun ve videu je velký, ale ještě to není ono… Asi bych uvítal místo toho HDR Vision či co to je radši ProRes RAW, když už má telefon označení Pro a sám Apple má svý formáty a program na zpracování… ale věřím že by to do budoucna mohlo být :D

  PEKNE VIDEO SE SNIMAČEM 12MPX??

  TO SI ASI DELATE PRDEL

  V ROCE 2010 BYLO 12MPX NECO

  DNES?

  OSTUDA

  Před pár týdny vydána Sony A7s III (CSC kamera používaná i profesionály) má 12Mpx sensor. Samozřejmě to nejsou srovnatelné stroje, ale jen počet megapixelů nedefinuje kvalitu obrazu..ani v negativním ani v pozitivním slova smyslu. Možnost točit a editovat 10bit 4k záznam ve standardu Dolby Vision na mobilu je opravdu neskutečnej skok kupředu. A výrobci televizí by měli Applu líbat nohy, protože teď se konečně začnou pořádně prodávat HDR televize. Jen možná pár lidí zažije zklamání až si koupí levnou HDR TV a pak se budou divit proč ten obraz vypadá líp na telefonu než na TV. OLED panel s peak brightness 1200 nits se u TV moc nevidí. Není HDR jako HDR. Tleskám Applu, za to co se mu podařilo vyrobit, přestože tohle píšu z Pixelu od Googlu ;)

  Ale líbí se mi, jak i v tom propagačním klipu věří IP68 v iPhonu, když podvodní záběry dělali s iPhonem umístěným v nějakém rámečku… Nechápu, jak se tím stupněm krytí vůbec můžou chlubit, když není podložen patřičnou zárukou pro případ, kdy by vám do telefonu vnikla voda. Trošku klamavá reklama.

Vložte vlastní komentář

celý text