Zavřít reklamu

Chystáte se pořídit náhlavní sluchátka AirPods Studio, která by měl Apple v dohledné době představit? Pak budete muset sáhnout poměrně hluboko do své peněženky. Podle informací přesného leakera Jona Prossera má totiž v plánu oba chystané modely těchto sluchátek – tedy jejich sportovní verzi a high-endovou – prodávat poměrně draze. 

Pokud lačníte po modelu vyrobeného z kovu a kůže, připravit si na něj budete muset český ekvivalent 599 dolarů, tedy zhruba 14 tisíc korun bez daně a dalších poplatků. Co se pak týče sportovní verze, která by měla být vyrobena z levnějších materiálů vhodnějších pro sportovní aktivity, ty vyjdou na 350 dolarů, tedy zhruba 8 tisíc korun bez daně a dalších poplatků. V obou případech tedy Apple hravě trumfne jeho doposud nejdražší sluchátka AirPods Pro, která v USA prodává za 249 dolarů. 

Leaker dnes kromě prozrazení ceny znovu zopakoval to, že s žádnou verzí AirPods Studio nemáme počítat pro příští týden. Jejich výroba totiž ještě neběží na plné obrátky, kvůli čemuž je údajně Apple donucen jejich představení odložit a to buď na konec tohoto měsíce, kdy by je světu ukázal skrze tiskovou zprávu, nebo až na listopad a Keynote, se kterou se v tomto měsíci počítá kvůli blížícím se Macům s procesory Apple Silicon. Nezbývá tedy než doufat, že vysokou cenu a dlouhé čekání vykompenzují sluchátka svou kvalitou. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že sluchátka, která disponují vším, co by měly nabídnout také Apple AirPods Studio, stojí většinou přes deset tisíc korun, jak se sami můžete přesvědčit například přímo zde.

Související články

Dnes nejčtenější