Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já vám nevím, ale nešlo by psát „trošku“ česky?? Pořád se najde spousta lidí co neví kdo je leaker, influencer, a já nevím jaký ještě „er“.

  Díky ;)

  Co třeba nebejt debil a naučit se cizí jazyk? To je takový problém v dnešní době se naučit alespoň angličtinu na základní bázi? Není to nic světobornýho se naučit anglicky alespoň na nějaký přijatelný úrovni. Lidi by si asi měli začít zvykat, že svět jde kupředu a není zaseklý 30 let dozadu.

  Prosser ale píše, že představení bude 13.10. a ne 15.10. jak máte napsáno!!!!

  Citace – „Obecně se počítá s tím, že Keynote pro představení iPhonů 12 proběhne v úterý 13. října s tím, že hned v pátek 16. “
  Kde je tedy problém?

  Samozřejmě, co jsme čekali.
  Apple bude ždímat XXXX Kč za úložiště dokud to půjde. Takže 64 gb varianta bude ještě minimálně 2 roky.
  A samozřejmě nebude 64,128, 256. Ale jen 64 a 256 s tučným příplatkem jako vždycky…

  Kdyby ten Android a Wokna byly snesitelný, tak už jsem dávno odešel… ale bohužel…

  Za mě zklamání, 64 GB mi nestačí ani omylem, takže ty NE-PROčka vyjdou nakonec docela draze.
  Android a Win. jsou více, než snesitelné, ale je to stejně „bolestivé“, jako přecházet na jakýkoli systém. Ale jesti jsi technicky „zdatnější“ (rozuměj, jestli nejsi úplný trubec) tak pohoda. Sám jsem Začínal kdysi na dosu, pak Win až do současnosti, dále cca 12 let linux, a nyní i MacOS na catalině. Co se týká mobilů, tak opět od blbých Nokií 5110 (nebo jak se ta cihla co nic neuměla jmenovala) přes Symbiany až po Android od začátku až do nějaké verze 7, pak jsem zkusil jabko, nějaký iP 5s, tuším s iOS 10.0.3 nebo tak a naprostá katastrofa a průser, ten iOS, ale ještě, než jsem to hodil do koše, tak jsem si tam instaloval iOS11 navzdory tomu, že mi to prodejce telefonu nedoporučoval a konečně to bylo použitelný. No a protože se nevzdávám a Android mě omrzel, se skřípáním zubů a sebezapřením jsem u iOS vydržel a ušel směrem k dnešku hezký skok a řekl bych, že už Android dohání, ale zas jsem nezkoušel poslední Androidy, tak nevím.
  Když je člověk pak flexibilní a používá všechno, tak je to v klidu. Teď jsem na jabku, ale nic mě nedrží a nemám s tím problém, vše od Apple prodat a vrátit se zpět na Android a Linux, ale zatím mě Jabko a Apple docela baví i když to leze do peněz snad 4x tolik, co u konkurence.

  Tak Android by do jisté míry být snesitelný mohl. Ale Wokna? Jsem s tím nucen dělat a nenabyl jsem toho dojmu. Bohužel také mám zároveň pocit, že původní skvělá intuitivnost iOS (myslím vždy přiměřeně datu vzniku) jde pomaličku do kytek.

  More, už ať ty cypove toho ifona vydaju, čekam na to, jak na smetak v kuně! Tady na Cejlu a Bratislavska Brnoo, každy cigan ma ifoma, akurat gadžove musi do prace a utracet vyplaty myy cigani to mame z davek zadarmo! Jen býlý chodi prace prace, jak koniny, jen at na nas makajo. ksinl jeden.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.