Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za jakýko-li peníze si to nenainstaluju.

  Venca
  Presne tak. Cokoli co je spojene s tou vladni pakáží mi nesmi do telefonu.

  Prectete si princip fungovani exposure api na webu Apple Klidne na strankach erousky. Kdybych si na zaklade vasich zprav nebyl stoprocentne jisty, ze o tom nic netusite, nepsal bych tuto reakci.

  Tak tenhle „hrdinný odboj“ je opravdu úžasný. Nic neví, ničemu nerozumí a ani nechtějí. Jenže to je „od vlády“ a tak raději chytnou „chřipečku“ a pošlou jí dál. Debilové.
  PS. „chřipečku“ jsem si vyzkoušel na vlastní kůži a je to fakt hnusné svinstvo.

  Na vladu mame zda se stejny nazor, ale na aplikaci ne. Evidentne nevite jak funguje a jak ji resi system.
  Rozhodne dobra vec.

  A uplne nejlepsi je, kdyz podobne kecy pisi lide, kde pak clovek zjisti ze maji nainstalovan FB, MSN, WA apod …

  Já to raději nainstaloval – důvod je jasný. Myslím, že vláda má určitě přehled, kdo aplikaci má. Kdo ne, tomu to sníží sociální kredit a nechci mít problémy v práci.

  Lorenzo ses fakt vylizanej dement. Tahni z CR do KLDR ci k sikmacum kdsz chces at te ma vlada pod konteolou. Mame demokracii a zda se nelibi bez pryc. Nikdo me nedonuti ani zakone si instalovat nejakou vladni sracku. Staci ze si dnes sledovan vsude aniz bys to vedel. Jeste jim pomahej app :D

  Vodníku Vodníku.Já si zase na vlastní kůži nedobrovolně vyzkoušel nemoc, která je proti tomuhle opravdový zabiják a postižené kosí s daleko větší účinností a jen díky štěstí a včasné lékařské péči jsem tu a relativně v pořádku.Přesto se chovám normálně a neblbnu i když vím že jsem riziková skupina.O této „chřipečce“ toho mám zjištěno dost abych věděl nač si dávat bacha protože nechci riskovat co by to se mnou udělalo.Přesto se jsem v klidu a nepodléhám panice a neblbnu. Zbytečně moc se to celé nafukuje a starší se lidi a přitom stačí jen uvažovat racionálně.

  Úroveň novinářské práce pana Filipa je podprůměrná i výběrem článků, ale zejména jejich zpracováním. Slohová úroveň, osnovy, interpunkce, větná stavba, stylistika, gramatika, angličtina (výjimečně) je na úrovni základní školy, ve středoškolském prostředí se pohybuji denně, proto vím, jakou slohovou úroveň středoškoláci mají a většinu místních redaktorů bohužel dalece přesahují. Přesto cílem článku pochopitelně není navigovat čtenáře při něčem tak banálním, jako je instalace eRoušky. Jde o šíření povědomí o ní, potažmo nepřímou žádost o její využívání. A za to jsem vděčný, protože eRouška skutečně pomáhá, vyvinula ji nevládní firma, která ji vládě nabídla, protože je eRouška úžasně funkční a respektuje soukromí uživatelů víc než kterákoliv jiná podobná aplikace.

  No vidite, tak jeste ze to vite, co je smyslem. My to tedy psali podle marketing minwru, avychom si zlepsili seo, protoze je to dle dat z google jedno z nejhledanejsich temat, co se erousky tyka, ale tak jsme radi, ze vy vite proc jsme to psali a o co jde……

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.