Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ne, neoslovily. Za 159 Kč celé by to možná šlo, ale jinak předražené. Na Apple TV nic není.Mám i HBO GO a Netflix a tam si mám vždy co pustit. Předplatné Apple Music budu na zimu rušit. Používám jen v létě. V zimě jsem více na počítači a to mohu poslouchat Spotify zdarma- sice s reklamou, ale to mě nevadí. Na počítači je tam možné skladby přeskakovat a pouštět libovolně i v bezplatném režimu. Hry nehraji, News tady není. iCloud nepoužívám. Mám OneDrive, za moje peníze mě tam Microsoft dává více, včetně licence na Office.

  Předražený :DD ty jsi blb.. a zadarmo to nechceš?

  Já blb nejsem, já si aspoň možná na rozdíl od tebe dokáži porovnat, kde za své peníze dostanu více a ty budeš spíše hotový dement, protože neumíš číst, co jsem psal. Já jsem nepsal, že chci něco zadarmo. Nauč se prvně číst, či rozumět psanému obsahu a potom komentuj!

  Ne blb jsi, protože jsi napsal, že to není výhodný. To, že jsi napsal padesát důvodů, že arcade nepoužíváš, news tady nejsou, atd., tak to nemění nic na faktu, že to je výhodný :D Ale to bys musel použít mozek, aby ses naučil používat správný význam slov. Protože, když tobě dávají smysl pouze 2 služby ze 4, tak neznamená, že to není výhodný, ale že máš jiné preference. A ano logicky, pokud ty využíváš 2 ze 4 služeb, tak se to taky nevyplatí. Ale to kdybys zapojil ten mozek, tak ti dojde, že ti nebudou dávat 4 služby v cenně 1, jak ty vyžaduješ..

  Samozřejmě pokud zaplatíš za 4 služby 452 Kč nebo za balíček 4 služeb 285 Kč, tak to je vlastně předražený :D A pak tu tvrdíš, že nejsi blb…

  Jo jen dementi se dívají na Apple TV stále dokola na WWDC a jiné Apple Eventy, ono tam totiž skoro nic jiného není :-)) Tak se koukej a plať. To dělají právě ti blbci, jak píšeš a to jsi tím pádem ty. Hezkou koukanou, to já si radši za ty peníze zaplatím HBO a Netflix.

  Snažíš se dělat chytrého, ale jsi hlupák. Tady se nikdo nebaví o tom, co nabízí daná služba, ale jestli balíček je předražený a nevýhodný či naopak :D Ale co se divím, když seš blbec, tak to nepochopíš.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější