Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Každý rok spekulace, že zmizí ovládací prvky. Už na začátku při představení první generace jasně řekli, že korunka k hodinkám patří jako neodmyslitelný prvek, takže ten bude tou poslední věcí, kterou z hodinek odstraní.

    Miluju ty bulvární nadpisy. … NE! Apple Watch se MOHOU příští rok dočkat výrazné designové přeměny. Protože nějaký šikmooký analytik ještě nerozhoduje o tom co bude v applu a je to čistě subjektivní názor. Logicky, ale i bez analytika si to dokážeme vyvodit sami jelikož designový cyklus apple watch je 3 roky a iphonu 2 roky. Začněte psát ty články trochu profesionálně a né bulvárně.

    Ten šikmooký analytik se v posledních dejme tomu 5 letech trefil do 95 % všeho, co Apple představil … a to s x měsíčním předstihem. To jen tak pro upřesnění.

    Je úplně jedno jak moc se do čeho trefil. I kdyby se trefil do 80kových dveří. Pokud se bavíme o tom co apple má vydat tak do té doby než to sám vydá je to spekulace a tomu by měl odpovídat i nadpis. Na 95% si taky zítra vyměníte trenky za ty s novým designem. Ale taky můžete o den déle chodit s těma co máte na sobě ;). Ale jste bulvár, chápu. Seriozní news už nejsou in.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.