Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  OT: Letos si plánujeme s přítelkyní pořídit nové telefony. Já z iP8 hodlám přejít na iP12 (možná Max, uvidíme, jestli bude díky menším rámečkům menší než iP11) a přítelkyně chce SE 2020. A otázka – dá se předpokládat po uvedení nových telefonu zlevnění SEčka, nebo zůstane na stejné ceně?
  Díky

  No ber to tak že Apple prodává SE za 12990kč když koukneš někde na bazar , tak si myslím že ho i seženeš novej nerozbalenej za 10000kč s dvouletou zárukou :) Nový nekupuj , jen co koupíš tak to rázem ztratí ty 3K na hodnotě

  Letos bych s tím moc nepočítal, aktuálně to má Apple odstupňované velmi dobře. Pokud bychom si vzali jako měřítko vývoj ceny původního SE (a vlastně všech iPhonů tak trochu), tak se dá očekávat, že výraznější zlevnění přijde až příští rok na jaře, tedy zhruba rok od uvedení. Samozřejmě je ještě otázka, jestli příští rok Apple rovnou představí nové SE (o čemž trochu pochybuji, ale kdo ví) a tedy to staré vyřadí z nabídky.

  Klasiký kolenovrt, hlavně, že bude mít šunt z logem ohryzku! SEčko 2020 je sračka, rámy jak vrata do chlíva a mizerná pamět, 64GB a za 128 už hezky vyšpulíš dalších několik tisíc. Raději si kup opravdový telefon, ne atrapu, která má v sobě místo mobilního OS pouze firmware.

  Já nevím rozdíl mezi 64gb a 128 gb je 800 Kč to je opravdu několik tisíc 🤦🏻‍♂️
  Nejdřív si něco zjisti a pak nebudeš za joudu.

  Mne fascinuje, jsk se stale prodavaji ipad air 1 a air 2 na bazarech za cenu kolem 4k uz nekolik let za sebou.
  A ipady zakladni moc nepadaj na cene. Novy stoji 10. A lonsky a predlonsky se prodavaj jety treba za 7. Coz by mela byt cena snad noveho zarizeni.

Vložte vlastní komentář

celý text