Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zase spekulace a spekulace. Je „korona“ a Apple jede už keynote online, může to představit kdykoli i bez pozvánek, proč ne? Díky „únikům“ které Apple záměrně pouští pozvolna přes různé leakery už stejně máme skoro ve všem jasno. Teď už jen namastit peněženky a čekáme, kdy budeme moct ten předražený sračkoidní šunt od poškozeného ovoce koupit.

  Ohryzkům zdar, teky se směju, jak letos Apple podělal co mohl a všichni ho ve všem předběhli. Apple nemá šanci se svým shnilým ohryzkem ani za 100 let dohnat konkurenci MUHEHEEEE Palec nahoru pro negramoty, co si jeho iShit pořídí, znak dutého mozku z jabka v hlavě ohryzek MUHEHEEEEE mošťáci

  V cem? Ma nejlepsi hodinky, nejlepsi sluchatka, nejvice vydelavajicich sluzeb, nejlepsi platby, nejlepsi system, nejlepsi zabezpeceni, nejlepsi face id. Jooo fotky v roce 2020 jiny vyrobci predstavkli 👏👏👏👏 prosim nebud jednoduchy a nejdriv se zamysli co napises! Uz ani s cenou nesouhlasim, kdyz samsung prodava telefony za bezmala 45tis.

  Co proboha furt máte s tou 5ti roční aktualizací? Android má 3 roky a dál je to putna, to jako fakt lidi máte 5 let starý krámy? Já měním tedy co rok. Nebuďte kolenovrti a socky 😀

  Ani po letech se nepřestávám bavit. iOvečky bečí, droidementi bzučí. Ať si každý vyberete, co mu vyhovuje ne? Každý systém / hw má své pro a proti. Já si prošel iOs, droidem, symbianem atd. A vybral jsem si, co mi nejlépe sedí, co vyhovuje mým požadavkům. Nikdy jsem nebral zařízení s iOS jako nějakou prestiž, nebo něco „víc“. Naopak ve spoustě věcí mě štval, ve spoustě vyhovoval. Stejně tak Android. Ba dokonce i windows 10, když jsem se uchýlil k alternativně náhrady tabletu. Mám co mám, nikomu to nenutím. Když už se mě někdo zeptá, jestli jablko, nebo droida, vždy se zeptám, jak hodlá dané zařízení používat, a co od toho očekává. Podle toho poradím. U spousty lidí doporučím jablko, protože jsou to nenároční uživatelé, (čti: ne příliš technicky gramotní) a jablko je svou politikou celkem blbuvzdorné, a zvládne většinu toho, co uživatel potřebuje. Pakliže na to nemá, tak holt droid, s tím, že ho ale varuji, že je vyšší šance, že si to „rozbije“ svou blbostí.
  Nechápu tuhle válku mezi Androidem a Apple. Pak se nemůžeme divit, že se iOS uživatelům říká ovce, když kolikrát argumentují pomalu až nesmysly. Stejně tak droidementi.. Chjo s váma. Myslím, že jen pár článků, se snažilo zcela objektivně brát oba systémy, a poukázat na na výhody / nevýhody každého z nich.

  Považuji se za hodně technicky gramotného a absolutně nechápu, proč by mi iOS neměl vyhovovat?!? Používám iPhone od jeho 4té verze a naprostá spokojenost. V mém případě to fakt není jen o telefonu, ale o celém systému a prostě nejsem ten typ ajťáka, který má potřebu do všeho za každou cenu vrtat. Takže za mě iOS velmi vyhovující systém. …a těm chudáčkům, co tu vykřikují nadávky na Apple a snaží se urážet jeho uživatele, těm se fakt jen směju. Jsou to zoufalci. Mě je fakt u prd.le, co kdo používá – je to jen jeho věc. Já vím, co vyhovuje mě a tak to i zůstane.

  Reagoval jsem na komentář J.D.SKAlpel, jestli ho vůbec četl a nebylo to na tebe moc dlouhý 🤣 Jinak, co přesně je v mém komentáři nesmysl? …ale to mi asi nepovíš, viď? Ty se zmůžeš tak maximálně na krátký výkřik nadávek a urážek bez zjevného obsahu.

  Vidíš Jarys? A přesně takhle bečí iOvce. :D Věř, že kdybys byl ten hodně technicky gramotný, a využíval svůj chytrý telefon, tablet, hybrid podle toho, tak zrovna Jablíčko na tyto požadavky nestačí. Kdybys byl objektivní, nehájil bys jako správná ovce, svůj Apple produkt, protože i ten má své mouchy, omezení. Stejně tak android. Mohl bych tu (zvláště z doby, kdy jsem měl iPad Air) rozepsat šílených nedostatků, které ten systém měl. Ze spousty se poučili, jiné jsou součástí jejich politiky, a stejně tak Android, nebo ten windows 10 na mém starém asus transformeru (už nevím přesně model), já neobhajuji ani jedno ani druhé,třetí atd. Protože jsem prošel všemožným balastem, a vím, že u každého lze pochválit / znevážit spoustu věcí. Je to jen na uživateli. Chceš „základní“ funkce, stabilitu, bezpečnější prostředí? Rozhodně jdi do Apple. Chceš mít z mobilu „skoro“ pc, všemožné funkce, vychytávky (hrát hry s myší, klávesnicí atd) jdi do Androidu. Chceš na svém PC své oblíbené programy z windows PC (ableton live, vst instrumenty atd, zahrát si portal 2, half-life 2, mít 1 TB úložiště, za zlomek ceny?) jdi do Tabletu 2v1 s windows 10.. Atd.. Nebuďte zaslepení jen jedné modle lidi. Zkuste se občas zamyslet.

  Asi máš problém s chápáním psaného textu! Přečti si můj komentář ještě jednou! Já někde tvrdím, že je Apple systém bez chyb? Já někde tvrdím, že je lepší jeden nebo druhý nebo desátý systém? Já někde zaslepeně vyzdvyhuju Apple? Co to kurva meleš?!? Já jen tvrdím, že Apple není jen pro netechnické lamy, ale i já, jako člověk pohybující se v IT déle, než 15let, používám iOS a jsem naprosto spokojený. Fakt nepotřebuju hrát hry na telefonu s ovladačem! Jen tvrdím, že ne každý “ajťák” trpí nutkavou potřebou vše rozvrzat a přenastavovat a donekonečna ladit! Že ty máš tyhle potřeby je jen tvůj problém, ale rozhodně to neznamená, že když já je nemám, jsem lama nebo iOvce. Už jsi to pochopil nebo ani napodruhé jsi to nedal? Používej si co chceš a hlavně přestaň paušalizovat!

  George1: “… jde totiž o svobodu, kterou tam máš a co s tím systémem všechno můžeš dělat.” Aha a vrtat se v systému je co ty mudrlante??? Vždyť to říkám, problém s chápáním textu. Přesně to, co jsem já psal.

  Prostě máš svobodu se v tom systému vrtat!
  Ale to, že mi vyhovuje uzavřený iOS a tuhle svobodu si každou kravinu svobodně nastavovat nepotřebuju vůbec neznamená, že jsem automaticky IT lama nebo iOvce, jak tady paušalizuje J.D.SKAlpel!

  Jen tvrdím, že i jako člověk pohybující se 15 let v IT používám iOS zařízení a naprosto mi vyhovují. To je celý. …A s urážkami jdi do hajzlu. Tím svoje případný argumenty jen shazuješ (ale jsou i tak zcestný, takže je to vlastně jedno)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.