Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nic proti, je mi to jedno, ale z morálního hlediska je to hnus, aby jeden člověk vlastnil takového bohatství. Jako chápu, vydělal si to „tvrdou dřinou“, až ho ústa i zadnice bolela…. Já bych zavedla zákon, že každý může mít maximálně určitou část bohatství, třeba na dva „další životy dopředu“ něco jako bohatství na 200let dopředu (i tak by to dosmrti neutratil a ještě by astronomická čáska zbyla), ale proč by měl mít někdo peněz jako na tisíce, nebo desetitisíce let dopředu, to fakt nechápu. 80% lidí chcípá v chudobě, nemá co žrát a žijou jak zvířata a jen na úkor hrstky bohatých. Svinstvo!
  sry za OT

  Co to je za nesmysl? Podle čeho určuješ finance / bohatství na 200 let dopředu? S tvymi vydají bys těch 130mil usd měla třeba na 1000 let, jiný třeba na 5. Kdybys chtěla, utratis to za par dnů.

  No a i takové, jako Lenka, mají volební právo – nedivím se, že to tu vypadá tak, jak vypadá a jsou ve vládě ti, kteří tam teď jsou. Ach jo.

  Z morálního hlediska je špatný jenom Váš názor, protože to, že je někdo schopen vydělat takové peníze, přece nic nemorálního není. Soudit to ale z hlediska Vašich standardů a zaklínat se přitom chudobou jiných, to už ano. Za to přece Tim nemůže.

  :-D V roce 2020 takove nazory? :-D Kdybys nebyla neschopna krava a akcionarum firmy vydelala balik, taky bys mela takove odmeny. Jenze ty nic neumis a nesverili by ti vedeni ani trafiky.

  Panove prekvapuje me kolik lidi pocita cizi penize. Misto aby jste se zajimali o svoje tak resite penize nekoho jineho.

  Presne tak. Články na túto tému nikdy ani nečítam a vždy idem rovno do diskusie, aby som sa pobavil na komplexoch ľudí, ktorí riešia peniaze niekoho iného a sami vstávajú do fabriky na šichtu :D .

Vložte vlastní komentář

celý text