Zavřít reklamu

Nudí vás již design originálních řemínků pro Apple Watch? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Apple totiž chystá podle leakera Komiyi malou řemínkovou revoluci, jejímiž svědky budeme již za pár týdnů. Svou premiéru si totiž má odbýt po boku Apple Watch Series 6.

Jakých přesně změn se u řemínků k Watch dočkáme sice zdroje neprozradily, hovoří se však o větší změně designu. Tyto spekulace by ostatně potvrdily úniky fotek z minulých týdnů, na kterých jsme si mohli prohlédnout nové typy kožených magnetických řemínků s výraznějším “žebrováním” a jiným typem zapínání. Namísto klasické smyčky totiž řemínky vsázely na pouhé překrytí dostatečně silnými magnety. Poměrně zajímavé dále u těchto řemínků bylo, že měly “hrany” v jiné barvě než kterou disponoval zbytek těla, či že byly obecně barevně poměrně odvážné – nechyběla mezi nimi třeba ani výrazná růžová a tak podobně. 

V tuto chvíli je otázkou, zda hodlá Apple svou nabídku originálních řemínků rozšířit, nebo “jen” aktualizovat staré modely za novější. Ať tak či onak, je více než jasné, že nové řemínky vytvoří plně kompatibilní jak se staršími 38/42 mm modely, tak i s novějšími 40/44 modely. Upínací mechanismus na Apple Watch je totiž od jejich prvopočátku stejný a jeho změna by byla absolutně nelogická. 

Dnes nejčtenější

.