Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zvláštní 🤔
  Nejsou schopní dat dohromady operační systém , bez komplikací uvést na trh 12ku
  a přemýšlení o něčem takovém.
  Opravdu zvláštní to podnik .

  nesmis bulvarnim webum ty keci o komplikacich tolik zrat, jeste snad nebyl rok kdy by nebylo nekolik clanku o komplikacich, odkladech i na pul roku a vsemoznejch srackach a nakonec vyjde vzdycky +- stejne

  Jsi ponekud zapskly. Miliardy dolaru zisku a bambiliony na uctu. Apple je megauspesna firma. A ty, neuspesny, ho hejtujes v diskuzi. Tak kdo je tady zvlastni? :-D

  zvláštní jsi ty, nebo spíš ze zvláštní 😂 To, že firma z negramotů vyláká miliony o její kvalitě absolutně nic nevypovídá. Ostatně jejich zmetky jsou toho důkazem, ohromí jen cenou. Ale když má člověk štěstí, narazí i na funkční stroj. Ale mě už Apple do baráku nesmí, Apple je jak zabalené hovno, na povrchu huj a vevnitř FUJ!

  Alespon by se prumerny Apple user hned nelekl, ze se mu ztratil displej, kdyz telefon zvedne se stolu zady k sobe.

  Vesměs jste jen ukázkou ubožáků kteří mezi uživatele Apple nepatří a jen potvrzují ostatním že kolující názory jsou trefné.

  A nebo to tu komentuje jeden dement co má více přezdívek.

  A už je tady ten koncept zase. Jen přebalili nadpis… to jak s dítětem nebo masem v Albertu… když už to smrdí, přebalí se a jedeme dál…
  Až moc futuristické na tuhle dobu. Kde je dneska samsung s jeho Edge edicí? Smích…

  Fold… Fold 2 pako a je po smichu Frantiku :)

  Samsung čerpá pouze z patentů Applu. Bohužel displeje zatím nevyrábí tak to kradou korejci, ale koncept má Apple už od iP4

  Sirka, Apple krade, nic nevymýšlí ani nevymýšlel, vše jen krade od ostatních a ještě k tomu blbě. Na co Apple šáhne, to udělá blbě. Zmršené widgety ukradl až po cca 10ti letech Androidu a ještě to nebyl schopný pořádně okopírovat, naprostí amatéři🤦‍♂️🤣🤣🤣!
  Bezdrátová nabíječka, co jim vyjde až nyní a jen s tím, že bude iphone jak magnetová banka, popravdě, nostit mobil plný magnetů, to si kardiaci nekoupí….. tahat magnety po kapsách. Ohebný iPad, klávesnice co nefungují, displeje co se loupou, úložiště připájené na MB… hnus a jeden fail za druhým….
  Však už Jobs říkal nějakou hlášku o tom, že „opravdoví umělci kradou“, tím se i řídil. Po oznámení Androidu a prvním chytrém telefonu se toho chytl Jobs a měl ho bohužel jako první, ale jen o chvilku, než vyšel Android a zadupal Apple do země.
  Android je nejrozšířenější systém, funguje na cca 85% mobilů, Apple jen zbírá drobky! Nebýt Ameriky a procpávání značky horem dolem, tak už dávno krachnou. Naštěstí mají silnou základnu sekty s vymytýmy mozky, takže můžou dál existovat a jejich zombie uživatelé to koupí vždy. Android je SVĚTELNÉ ROKY před Applem a apple ho jen kopíruje a snaží se ho dohnat. Začlo to Apple storem, který okopíroval od Androidu, protože ten bordel, co byl před iOS11ctkou v aplikacích, to bylo bída a trapárna, kde nic nešlo najít, prostě bordel. Další widgety, co přijde příště, centrum upozornění????
  Používám (bohužel musím) i Apple produkty, ale nic horšího jsem v ruce vživotě neměl a mít nebudu, chudáci jeho uživatelé…. i když, stejně je to z 99% samý technický negramot!

Vložte vlastní komentář

celý text