Zavřít reklamu

Díky celé řadě poměrně velkých úniků informací se stalo již jakýmsi veřejným tajemstvím, že Apple pracuje na vlastních náhlavních sluchátkách podobných například těm od Beats. Dnes v noci se o nich díky leakerovi vystupujícím na Twitteru pod přezdívkou @komiya_kj objevila celá řada poměrně zajímavých informací. Co tedy sluchátka nabídnou?

Komiyovi zdroje tvrdí, že se dočkáme zcela určitě bílé barevné varianty a pravděpodobně i klasické vesmírně šedé. Těšit se u nich můžeme na vysoce kvalitní podání zvuku a velmi propracované ANC – tedy aktivní potlačování okolního hluku. Sluchátka mají dle zdrojů leakera dostat nový čip H1X, který by měl vycházet z H1 používaného nyní v AirPods či některých Beats s tím, že by měl jeho vlastnosti povznést na další úroveň – spárování s Apple produkty by tedy mělo být ještě rychlejší, aktivace Siri jakbysmet a i zbytek funkcí, které H1 zastává, by měl být výrazně lepší. 

Sluchátka by měla být schopna detekovat uši a to podle všeho nejen tak, že poznají, zda jsou na nich nasazena či jsou z nich vyjmuta, ale rovnou tak, že rozpoznají díky senzorům uvnitř pravé a levé. Chybět by u nich neměl ani ekvalizér pro jejich snadné přizpůsobení, po kterém mnozí uživatelé volají i u AirPods. Co se týče vydání, odhalení bychom se měli dočkat v říjnu s tím, že na pulty obchodů mají dorazit ještě v říjnu, maximálně pak na začátku listopadu a to za cenu 349 dolarů v USA, tedy nějakých 8000 Kč bez daně u nás. 

Související články

Dnes nejčtenější