Zavřít reklamu

Léto je časem výletů, dovolených a různých cest. Může se ale stát, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete zůstat doma a podívat se raději na nějaký zajímavý film. Společnost Apple pro své zákazníky spustila akci s názvem Letní filmová sezóna, v jejímž rámci můžete získat řadu zajímavých filmů za velice výhodnou cenu. V dnešním článku vám představíme hned několik z nich.

Frčíme

V animovaném snímku z produkce Disney Pixar se setkáváme s dvojicí elfích bratrů – Ianem a Barleym Tichošlápkovými. Oba jednoho dne dostanou nečekanou příležitost setkat se na jeden jediný den se svým zesnulým otcemVe filmu Frčíme od studií Disney a Pixar získají dva elfí bratři, Ian a Barley Tichošlápkovi, nečekanou možnost setkat se na jeden den se svým dávno zesnulým tatínkem. Dvojice hrdinů se Barleyho dodávkou vydává na dobrodružnou cestu, na kteér je čeká řada kouzel a objevů, ale také překážek.

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Frčíme pořídíte zde.

Toy Story 4

Ve filmu Toy Story 4 se vrací oblíbený kovboj Woody a další hračky, ke kterým tentokrát přibyde nová hračka, vyrobená z plastové vidličky. Nově příchozí se jmenuje Vidlík a obyvatelé dětského pokojíčku to s ním nebudou mít v žádném případě lehké. Vidlík je totiž bytostně přesvědčený, že patří do koše, a snaží se tam neustále vrátit. Podaří se kamarádům Vidlíka naučit, co to znamená být hračkou?

Na iTunes seženete za výhodnou cenu také tituly Toy Story, Toy Story 2Toy Story 3

  • 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Toy Story 4 pořídíte zde.

 

Hledá se Dory

Kdo by neznal okouzlující zapomnětlivou modrou rybku Dory? Dory v tomto snímku spokojeně žije na korálovém útesu společně s Nemem a Marlinem, dokud si ale nevzpomene, že ztratila své rodiče. Trojice hrdinů se je vydává hledat, a po cestě potkává tří svérázné kamarády – chobotničáka Hanka, běluhu Baileyho a krátkozrakou velrybu Naději. Dory na cestě s kamarády dochází k poznání, co je vlastně na světě nejdůležitější. Na iTunes můžete za 99 korun zakoupit i snímek Hledá se Nemo.

  • 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Hledá se Dory pořídíte zde.

 

Avatar

Snímek Avatar z roku 2009 se stihl mezi diváky stát téměř legendou. Velkolepý oscarový počin režiséra Jamese Camerona vypráví o nově objevené planetě Pandoře, kterou obývají mírumilovní tvorové Na’vi. Na Pandoru se vydává pozemská posádka, která zde objeví velmi cenný minerál – ten by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Aby ale pozemšťan mohl na Pandoře přežít, musí dojít k vytvoření jeho genetického dvojníka. Na nelehkou misi se přihlásí bývalý námořník Jake Sully (Sam Wothington), který se rázem ocitá mezi dvěma světy.

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Český dabing

Noc v muzeu

Žádný táta není úplně dokonalý. Smolařský hlídač Larry Daley (Ben Stiller) je ale opravdu hodně nedokonalý – alespoň si to o sobě on sám i jeho okolí myslí. V muzeu se nechá zaměstnat jako noční hlídač, aby svému synovi dokázal, že nestojí za starou bačkoru. To ale ještě zdaleka netuší, že nepůjde o nudnou práci, a že místní exponáty v noci ožívají…

Na iTunes můžete za zvýhodněnou cenu pořídit také filmy Noc v muzeu 2Noc v muzeu 3.

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Noc v Muzeu pořídíte zde.

Dnes nejčtenější

Další články