Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tady vidím chybnou premisu – a to že Apple ÚDAJNĚ zpomaluje iPhony. Bystrý a objektivní pozorovatel vidí a ví, že Apple iPhony NEZPOMALUJE, ale jednoduše uživatelé přestávají stíhat ten náskok díky technice, a opožďují (zpomalují) se oni sami… Snad někdo v Applu najde odvahu a zažaluje své zákazníky za jejich zaostávání. To dává smysl.

  Keď chceš trolovať tak si tomu mal dať logiku.. apple ovce sú čoraz rýchlejší a bystrejší a preto sa im zdá že ich prístroje strácajú tempo..

  Baterka nebaterka, aby telefon pomalu s vykonem stolniho pocitace nebyl schopen mit zapnutou jednu textovou aplikaci s par obrazkama je fakt divny. Stejna situace je u woken i os x. Aby pred 10 lety ten word chodil plynule na starych zeleze a nyni se to na tom samym zeleze nebo i novejsim cuka jak dedek s parkinsonem.

  pamatam na iPhone 7 ktory bol vtedy po ios 11 sekajuci; padali apky; mobil som restartoval par krat do dna; baterka mala 97% a mobil siel pomalsie; tieto softverove kazitka ma prinutili predat ho; opravy prisli s ios 12 ale to uz bolo neskoro

  Ano, u beznych Android telefonu bezy system plynule i v pripade stare baterky.

  Ostatne i Apple by celkem bez potizi mohl, pokud by jej vyrobce z marketingovych duvodu umele nezpomaloval.

  O tom je ten spor, Mlho.

  Aha, a proč nám to, milý Joudo, cpeš na webu věnujícímu se Applu? Jestli Ty nejsi jen ten závistivec, co si stylizuje Launcher svého Xiaomi do podoby applu ;) a pak tady rozdává závistivý hate lidem, co mají víc než Ty :)

  Přeci jde o to, že se Apple doznal, že existuje systémová appka/instrukce , která snižuje uměle výkon přístroje a že si je uživatelé nevědomky musely nainstalovat s aktualizací systému. Jestli mi paměť slouží, tak to bylo v době, kdy Apple řešil problémy s požáry od starších baterek. Vyřešil to apple elegantně s regulací výkonu, takže riziko, že se vznítí starší baterka poklesla. Snížil se maximální výkon a kleslo riziko přehřátí. Právníci se toho chytli a mají případ postavený na klamání spotřebitelů. Apple si sám naběhl na vidle, celé roky řeči o vyladenosti systému, mnohaleté podpoře, kecy a kvalitě, při předvádění iPhonu samé superlativy a ve finále pár měsíců starý iphone musí okleštit, protože to paní s tím vykonem a přehříváním fakt neodhadli. Soud si zaslouží.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.