Zavřít reklamu

I přesto, že trend Facebooku v poslední době opadá a lidé jej tak nějak pomalu přestávají používat, tak i nadále patří tato sociální síť mezi nejpopulárnější, společně s Instagramem a například WhatsAppem, které patří taktéž pod impérium Facebook. Pokud i na vás přišla myšlenka, že byste si Facebook zrušili, avšak z nějakých důvodů nemůžete, tak by se vám mohla hodit možnost, pomocí které můžete skrýt, kdy jste byli na Facebooku naposledy aktivní. U každého uživatele, který je na Facebooku aktivní, se zobrazuje zelené kolečko, popřípadě čas, kdy byl naposled aktivní. Dnes si ukážeme, jak tohle zobrazování poslední aktivity můžete deaktivovat.

Jak ve Facebooku pro iPhone deaktivovat stav o aktivitě

V případě, že chcete na Facebooku pro iPhone deaktivovat stav o vaší aktivitě, tak se nejedná o nic složitého. Postup je následující:

  • Na vašem iPhonu otevřete aplikaci Facebook.
  • Jakmile tak učiníte, tak vpravo dole klepněte na ikonu tří čar.
  • Zobrazí se menu s určitými možnostmi, ve kterém je nutné dole rozklepnout kolonku Nastavení a soukromí.
  • Po rozklepnutí se zobrazí další možnosti, kde je nutné se přesunout do sekce Nastavení.
  • Nyní se ocitnete v celkovém nastavení aplikace Facebook. Zde je nutné sjet níže, dokud nenarazíte na kategorii Soukromí.
  • V posledním řádku soukromí se nachází možnost Aktivní stav, na kterou klepněte.
  • Nyní už jen stačí přepnout přepínač Ukázat, že jste aktivní do vypnuté polohy.
  • Nakonec deaktivaci potvrďte stisknutím Vypnout a je hotovo.

Pokud chcete, aby se vaše aktivita na Facebooku nezobrazovala, tak berte v potaz, že je nutné tuto předvolbu upravit na naprosto všech zařízeních, na kterých Facebook používáte. Pokud ukazatel aktivity byť jen na jediném zařízení nevypnete, tak se bude vaše aktivita i nadále zobrazovat. Zároveň berte na vědomí, že stejně jako například u Instagramu, tak i na Facebooku nebudete po deaktivaci zobrazení vaší aktivity schopni vidět aktivitu vašich přátel. Je to tedy buď všechno, anebo nic.

Související články

Dnes nejčtenější