Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

iBlogger

Aplikace iBlogger cílí především na začínající i pokročilé uživatele, kteří si píšou sví vlastní blog. S pomocí tohoto nástroje můžete poměrně jednoduše a elegantně vylepšit vaši celkovou práci. Obrovskou výhodou navíc je, že je aplikace plně kompatibilní s redakčním systémem WordPress.

  • Původní cena: 249 Kč (Zdarma)

The Resizer

Jak již samotný název napovídá, aplikace The Resizer slouží pro změnu rozlišení u vašich snímků a fotografií. Tento nástroj nabízí poměrně jednoduché uživatelské prostředí, kdy vám stačí z vaší galerie vybrat až deset fotek, u kterých můžete vzápětí změnit velikost a následně je sdílet.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

Math Placement

Zajímalo vás někdy, jak jste na tom vůbec s vašimi znalostmi matematiky a kde byste se případně umístili ve srovnávacím testu? Přesně k tomuto slouží aplikace Math Placement. V ní totiž nalezete řadu úloh k procvičení a samotný test, který vás následně informuje o vašem stavu.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Geofency Time Tracking

Jestliže vás někdy napadlo, kolik času zhruba trávíte například v kanceláři, doma, v posilovně a na ostatních místech, tak byste určitě neměli přehlédnout aplikaci Geofency Time Tracking. Tento nástroj totiž pracuje s GPS a dokáže vám poskytnout vcelku přesné informace o tom, kde se nejčastěji nacházíte.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Simply Yoga

V dnešní poměrně uspěchané době řada lidí zapomíná na pravidelný pohyb. S tímto naštěstí dokáže pomoci řada perfektně zpracovaných aplikací, mezi které se také řadí Simply Yoga. Tento nástroj vás dokáže perfektně pomoci při samotných cvičení a dal by se označit za vašeho osobního instruktora jógy.

  • Původní cena: 499 Kč (349 Kč)

Cryptomator

Cloudová úložiště jsou bezesporu trendem dnešní doby. Řada uživatelů se ale oprávněné bojí o své soukromí, a proto se snaží svá data různě šifrovat. V tomto směru vám dokáže pomoci aplikace Cryptomator. Ta totiž automaticky šifruje vaše soubory ještě předtím, než se nahrají do cloudu. K datům se následně můžete dostat po odemčení skrze Touch ID či Face ID.

  • Původní cena: 229 Kč (129 Kč)

Gone Home

Legendární hru Gone Home můžete znát především z PC či Macu. Jedná se o úžasný titul s dech beroucím a napínavým příběhem, který vás v okamžiku pohltí. Ve hře se totiž zhostíte role postavy, jež se po roce v zahraničí konečně vrací domů. Problém ale nastane ihned při příchodu do vašeho domu – ten je kompletně prázdný a vaše rodina zmizela. Zvládnete vyřešit tuto sérii záhad?

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

Dnes nejčtenější

Další články