Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Narust vykonu o 20-25% neni zadna revoluce ale standardni mezigeneracni krok.
  Kdyby byl narust vykonu nizsi, vubec nema smysl novy procesor delat.

  Treba narust vykonu mezi Snapdragon 855 a 865 – voila – 25%.

  Kalifornska firma OTOY predvcerom vypustila pre MAC prvy public release GPU render softwaru ‚Octane‘, zalozeny na architekture AMD. Vsetky najznamejsie 3D softwery ako Maya, Cinema4D, Houdini, Nuke, MAX etc mozu uz plnohodnotne rendrovat prostrednictvom GPU aj na MACoch. Otoy vsak zasiel este dalej, a svoj engine, vzhladom na brutalny vykon A procesorov vyrobil aj pre iOS. Zariadenia s iOS A13 plus sa tak stanu plnohodnotnymi renderfarmami, ako GPU render slave, cize znasobenie grafickeho vypoctu MACov pri vykreslovani 2D a 3D scen.

  Brutalni vykon je potreba, pac jakmile klesne zivotnost baterky pod 99% tak to beztak bude zpomalovat na pulku pro dobro uzivatelu.

  Po letech kritizovani jabka jsem presel s SE 2020 a uz bych se nevracel. To uzivam mobil 22 let

  Sranda, já používám mobili cca 28 let, hned od začátku menších kapesních od Nokie. Před cca 3mi lety jsem zkusil iApple produkty a v rodině od nich máme všechno. Takže já vyzkoušel všechny platformy a musím uznat, že Apple je zcela nejhorší a to jak Mac OS, tak iOS, zastaralé hloupé systémy na které jsou posléze jen naroubované další fíčury navíc…. Kdo chce může si to dohledat, nebudu to tady v Apple sektě rozmazávat, Aplíci jsou na ten svůj iShit citliví.
  Ale chápu lidi, jako je Rob a jemu podobní, celý život se chudáček trápil z Androidem (ve kterém nic neuměl) a Windowsama, které pro něj byly jak ze SciFI, proto byl jak osvícený, když přešel na infantilní kreslené prostředí, které nic neumí, to takové technické negramoty hned osvítí Apple svatý a do konce života mu pak lížou anál!
  Co na tom, že je konkurence světelné roky napřed i kdyby je pravda fackovala, nepřiznají to.

  Síce pekne ale čo s toho už dve posledné generácie ip majú výkonu na rozdávanie pre mna úplne zbytočný údaj , hry nehrám a na ostane neviem kde ten výkon použiť a typujen že väčšina používateľov ip je na tom rovnako posledné čo ich trapy je výkon ip ,

  Hey, Génie s nickem Tim Cock, když mi tvoje mladá ukazovala, čím se bavíš na internetu, vůbec se jí nedivím, že si mě k tobě domu zve na šukačky. A ještě jí platíš paušál, sby mohla svoje fotky posílat z předeaženýho jablka, zatímco sám máš android z roku 2016 :D

  Omg wtf 🤔 😎 😂 je to furt jen telefon co umí pár věcí navíc. Žádný Ferrari,ford mustang, MB amg, či lambo. Mě je úplně u zadele zda se mi ksychtí knížka otevře o pidisekundu pomaleji či rychleji.

  Zdejsi ovce co si nevsimnou ani pixelu velikosti kostek cukru aka rozliseni brambora u vetsny IP ti ale budou pak tvrdit jak oni tu pidisekundu strasne pocitili.

  Jsi zakomplexovanej ubožák. Umíš trávit čas jinak? Tento týden na Netflixu o tobě vyjde film Hejtr. Podívej se na to a zvažuj co se životem.

  Já mu fandim! Má ve všem pravdu a pravda bolí co! Díky za tip na film.
  Co ze životem, přece HEJT a tak to má BEJT, neslyšel jsi jak to pravil mistr Řezník a ten má pravdu :-D LOL

  Brutál výkon k ničemu, to u mobilů nechápu. Leda by se do toho dal píchnout kabel a připojit to místo PC k periferiím. To už tady bylo, Samsung i v Linux světě. Možná Apple opět po letech vynalezne kolo, protože je ve všem tragicky pomalej. Všichni už maj dnes 5G, jen Apple až na konec roku OMG! Hlavně, že bude ukazovat výkon, kde ho jako využijem AR nic… měl by raději představit už konečně pořádný iPhone:
  – 4 čočky a pořádné, zatím je jako fotomobil dost za konkurencí, ať zapracují na fototechnice
  – odstranit notch
  – přidat Always on
  – micro led
  – více RAM
  – úložiště 256GB v základu
  – vyšší IP krytí
  – 120 Hz
  – více kapacity peo baterku
  – tenčí rámečky
  – více přizpůsobení prostředí
  – více míst v systému, kde by uživatel mohl, třeba jednoduše nahrát mp3 vyzvánění, atd.

  Prostě vzpamatovat se a alespoň dohnat konkurenci, která to už DÁVNO umí. Ne to zbytečně brzdit a 5 let nám tady cpát notch, jen ho postupně zmenšovat a pak to z velkou parádou stejně všechno schovají pod displej…..
  Apple není inovativní, jen velmi pomalu evoluční, brzdí to, bohužel, akcionáři chcou prachy…. Mě to připadá, že jde Apple řádně do zadele. Uvidíme, za možná 15 let si ani nevzpomeneme, že tady nějaký byl a nebo si bude kopat jen na svém USA písečku….

  To je zase počteníčko…🤦‍♂️🤣

  Já jsem odkojenej MS DOS 6.22. ✌️ Stačily dvě diskety a to bylo srandy na monochromatickém 13′ monitoru a dělíčku s procesorem 80286 s 16 MHz, 2 MB RAM a grafickým peklem s 256 kB pamětí. 😂

  Já ty věcné hádky nechápu. 🤷‍♂️ Koupím si přece co chci/potřebuju a nemusím nikoho urážet, ne? Mám Xsko a haldu dalších krámů od Applu a jen proto, že co potřebuju, to umí a dobře si to spolu rozumí.

  Nijak mě to nevysírá, jak se to dřív dařilo Windows (3.11, 95, 98, NT, ME, XP, 7, 8, 10) a Androidu (tam jsem končil někde u 8). Dneska už to možná bude někde jinde, ale dokud mi to vyhovuje, neměním.

  Vyšší výkon = jakákoliv činnost se provede rychleji = menší spotřeba baterie.

  Hlásat, že to nikdo nevyužije je nesmyslné. Benefitovat z toho budou všichni, akorát to neví.

  Ahoj Jan – to hlásam už dlho – ale nikto to nechápe 😲

  Imperátor ale nič s toho v reálne nemám od iPhone 4 narástol výkon x násobne ale iPhone je stále jednodenný max jeden a pól dňa telefón takze ja som v praxi to ušetrenej batérie nepostrehol a to sa vôbec nehrám čiže len telefonovanie správy email whatsapp občas trochu web a fotky a možno jedno video za mesiac no teraz v lete aj viac videa a rovnako večer musím nabíjať ako pri ip 4 ale podľa tvojej logiky je to možno aj 10 násobný nárast výkonu čiže 10 krát ryxlesie 10 krát dlhšia vydrž ale vydrž je plus mínus rovnaká

  Vážená redakce, v této diskusi se dobře ukazuje, jací jste. Slušně napsané negativní komentáře vůči vašim některým výtvorům, co napíšete, okamžitě mažete, aby co nejméně lidí vidělo, že někdo poukazuje na vaši špatnou práci. Zde se lidi uráží, píší sprostě atd a takové komentáře tu necháváte? Vůbec vám nejde o to, aby se v diskusích dodržovala pravidla slušnosti. Proč? Vaše namyšlený chování je až k údivu. Neděláte nic lépe, než vaše konkurence, která se chová ke čtenářům slušně. Ano, vy ne, jak jsem se již mnohokrát v diskusi přesvědčil. Ještě jsem se třeba nesetkal s tím, aby nějaký redaktor vyhrožoval čtenáři zablokováním, a už vůbec ne takovým způsobem. Jste tímto pro mě internetový odpad.

  Konečně normální a srozumitelný článek okleštěný o trapnosti typu „jablečná společnost“ a „nejednoho jablíčkáře potěší“! Chtělo by to víc takových. Díky.

Vložte vlastní komentář

celý text