Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám 13.5 a i tak jsem spokojený, celý den data, chvilku hra, navigace a když dávám večer na “krmení” tak míň jak 45% jsem nikdy neměl.

  já teda nevím proč všichni řeší testy výdrže telefonu..na androidu to nikdo neřeší každý to bere jak to je a pouze lidi s Apple musí celosvětově řešit nabíjení..každý to má stejné v ruce od rána do večeře ten telefon..a výdrž + půl hodina baterky a komentáře jak jsem nadšený je úsměvné.. já si jabko nabiju jak je potřeba a pokud sem někde na víkend pryč tak si vemu powerbanku..to samé hodinky aw5 takto řeším,lidi co paří hry, jsou hodiny denně na fb a instagramu tak ať se nediví že to mají pořád vybíte..místo sezení u telefonu ať se jdou ven projít užiji si rodinu přírodu a baterka jim zůstane nabitá.. revoluce v baterkach ještě nenastala ale snad se jí během pár let dočkáme kdy telefony vydrží týden..

  Na Androidu nikdo nabijeni neresi, protoze to toho vyrobci davaji baterky, co nejsou k utrpnemu smichu.

  Muj 3 roky stary Redmi Note 5 koupeny za 6 klacku (aktualni generace je 9) ma baterku 4000mAh, aktualni generace ma 5000.

  A v obdobnem testu, jako mel iPhone 4 hodiny to da 8 hodin.

  Mohu potvrdit. Byl jsem překvapený jak baterie drží na iOS 14 oproti iOS 13.5.

  ach jo hlavne treba bombastický titulok , výpovedná hodnota tohto testu pre reálne použitie je nulová ,
  par faktov iPSE 2020 13.5 má 2495 bodov a beta ios 14 má 2512 nech urobý každý názor sám ,update má vplyv na tento pochybný test ktorý. vám ale fakt nič nepovie ako bude váš telefón chovať v reále , lebo faktory ako spomeniem len pár sila a kvalita mobilného signálu ovplyvní výdrž viac ako tento update , napr mne u starých rodičov kde slabý mobilný signál len jedna palička a neustále prepína medzi 4G a Edge batéria len pri tom že mobil je v noci na stolíku minie o 25% viacej z batérie ako doma , to isté sila kvalita wifi a plno iných faktorov ako teplota jas okolitého prostredia . cestovanie a prepínanie medzi BTS a iné , alebo napr niektorá zle optimalizovaná aplikácia ja som mal jednu aplikáciu počasie a tá zožrala v noci 20% ked som odinštaloval všetko bolo znova OK
  záver do finálneho vydania sa čísla v tomto teste ešte veľa krát zmenia a kto bude podľa tohoto testu robiť závery pre reálne použitie je trošku naivný celkovo asi kvalita článkov klesá no čo už chleba lacnejší nebude

  Přesně, v Praze mi SE 2020 v pohodě vydrží celý den a končím s 30+% baterky, u rodičů na vesnici dobíjím už okolo 17 hodiny při naprosto stejných činnostech, i „Čas u obrazovky“ potvrzuje stejné vytížení, rozdíly jsou v jednotkách minut. Jenže v Praze mám signál naplno a stále LTE + silnou wifi, u rodičů jde sice taky o LTE, ale jedna ž dvě čárky max a wifi je dost slabá.

  Koukam, co je tady lidi, co je nezajima mobil, ale radsi vsem radi, ze by meli zit. Se zeptam. Tak jako vy? CHodit na diskuze o technickych vecech a hlasat tam jediny spravny zivot venku za oknem bez techniky? WTF lidi? 🤣🙈

  Jinak umite si predstavit, kdyby k tem vsem optimalizacim vydal apple o 1,5mm tlustsi telefon a s o to vetsi baterkou, to by asi peklo zamrzlo telefon, co se dobre drzi a vydrzi super dlouho na baterku… Skoda ze to je naopak :-/

  (iPhone 7) Já sám mám betu iOS 14 nainstalovanou a musím říct,ze jsem co se týče výdrže maximálně spokojen, v první verzi bety byla výdrž silena, ovšem teď je nesrovnatelně lepší. Jediný co mi na iOS 14 vadí je nemožnost vypnutí možnosti “Knihovna aplikací”, kterou bych ocenil a doufám, že jí co nejdřív umožní.

  [iPhone 7] Já sám mám betu iOS 14 nainstalovanou a musím říct,ze jsem co se týče výdrže maximálně spokojen, v první verzi bety byla výdrž silena, ovšem teď je nesrovnatelně lepší. Jediný co mi na iOS 14 vadí je nemožnost vypnutí možnosti “Knihovna aplikací”, kterou bych ocenil a doufám, že jí co nejdřív umožní.

  VÝRAZNĚ horší výdrž baterie!!! 🤨
  Odpoledne po návratu z práce na iOS 13 vždy okolo 90%. Tento týden vždy kolem 60%!!! 👎
  Ani žádné nové VAU! funkce 😟
  Chci iOS 13 zpět!!!

Vložte vlastní komentář

celý text