Zavřít reklamu

Pokud jste zapojeni do vývojářského beta testování operačních systémů Applu, máme pro vás dobrou zprávu. Apple totiž před malou chvílí vydal nové verze OS pro iPhony, iPady Apple Watch, Macy a Apple TV. Jedná se konkrétně o druhé bety iOS 13.6, iPadOS 13.6, macOS 10.15.6, watchOS 6.2.8 a tvOS 13.4.8. 

[Aktualizace]: Apple vydal i 2. betu watchOS 6.2.8.

Zatímco u dvou posledně zmíněných OS se název nemění, u iOS a iPadOS je tomu přesně naopak. První beta nástupce iOS 13.5.1 totiž nesla název iOS 13.5.5 a stejně tak byl označený i iPadOS. Apple se však stejně jako v případě iOS 13.4.5 a iPadOS 13.4.5 rozhodl pro změnu. Proč tomu tak je sice není v tuto chvíli jasné, mohlo by to však znamenat předzvěst nějaké větší novinky jako například aplikace pro monitoring COVID-19 pozitivních uživatelů, na které Apple ve spolupráci s Googlem pracuje.

O novinkách, které se v nových verzích OS objeví vás budeme informovat v průběhu zítřejšího dne, budou-li tedy stát za to. První a druhá beta nicméně nepřinesla prakticky nic, co by si zasloužilo větší pozornost. 

Dnes nejčtenější

.