Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Škoda tolika peněz. Redakce omluvte můj rasistický postoj ale ty peníze bych raději viděl ochraně planety jako takové.
  Kultury se míchat nemají. A ochraňovat civilizace kterým chybí 500-600let evolučního vývoje nemá smysl. Nikdy jejich chování nezměníte dokud jejich mozky nedozrají tak jako vše na téhle planetě. Nic se uspěchat nedá….

  A použije je přepokladam na podporu lemplů z neziskovek který nás budou poučovat jak jsme všichni běloši hrozný rasisti a za vše špatný můžeme my co. A že chudáčci černoušci jsou něco víc a maj na vše právo.

  Takze nas bude poucivat nikym nevolena korporace? Tak uz nepotrebujeme volby? Budou vladnout jen korporace a nebudou to uz ani tlacit pres lobbisty?

  Guilty for being White?

  GUILTY for being RIGHT?

  Jako co? Přestanou dělat věci v černé barvě? Pak ve žluté, piča a nakonec aj v bílé. Všechno bude zelené, bo modré raději taky ne, aby to nepohoršilo marťana avatara.

  Jako co? Přestanou dělat věci v černé barvě? Pak ve žluté, pi*a a nakonec aj v bílé. Všechno bude zelené, bo modré raději taky ne, aby to nepohoršilo marťana avatara.

  Nějak jsem nepochopil, k čemu bude těch sto miliónů dolarů. Apple nijak neovládá soudy (doufám), takže jako jediná možnost mi vychází kompenzace ztrát vzniklých při upřednostňování méně kvalitních černochů. Jiná možnost mne nenapadá.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.