Zavřít reklamu

Přestože je zřejmě iOS 13.5 jedním z posledních updatů operačního systému iOS 13, stále zcela bezchybný není. Čím dál větší počet jeho uživatelů se totiž začíná stěžovat na to, že po přechodu na něj jim začaly padat aplikace a to včetně těch nejoblíbenějších a nejstahovanějších v App Store. Řešení problému je naštěstí velmi jednoduché. 

Pády aplikací v iOS 13.5 se od běžných pádů známých ze všech ostatních verzí iOS odlišují tím, že se po náhlém ukončení aplikace na displeji telefonu objeví hláška “Tato aplikace s vámi již není sdílena”, která vás odkáže na její nákup či stažení v App Store, přestože to je již splněno. Jakmile se pak aplikace tímto způsobem zhroutí, nelze jí již znovu zapnout. Řešení problému je však jednoduché – danou aplikaci stačí zkrátka jen odinstalovat a znovu nainstalovat. Jakmile tak uživatel učiní, s chybou by se již setkat neměl – tedy alespoň podle uživatelů z diskuzních fór, kteří s touto opravou přišli. 

Chyba. iOS 13
Zdroj: Reddit

Co se týče aplikací, které byly chybou zasaženy, uživatelé jich na diskuzních fórech uvádí obrovské množství v čele s YouTube, Twitteren, WhatsApp či Facebookem. Problémy nicméně mají i hry, aplikace pro úpravu fotek či videí a spousta dalších. Je tedy jasné, že se chyba netýká jen jedné kategorie, ale zřejmě celého App Store, což je poměrně zvláštní. Jelikož však existuje jednoduchý způsob opravy, příliš z míry vás její existence vyvádět nemusí. 

Související články

Dnes nejčtenější

.