Zavřít reklamu

Pokud se řadíte mezi příznivce pestrobarevných řemínků k Apple Watch, máme pro vás dobrou zprávu. Před malou chvílí totiž Apple dvě nové barevné varianty světu skrze tiskovou zprávu představil. Obě varianty jsou inspirovány konkrétně barvami duhy, které využívá LGBT Pride. Právě na podporu tohoto hnutí jsou ostatně řemínky vydány. 

Stalo se již jakousi tradicí, že Apple na přelomu května a června světu představí LGBT Pride duhové řemínky pro Apple Watch, kterými se snaží vyjádřit této komunitě podporu. Zatímco v minulých letech jsme byli zvyklí na sportovní smyčky či nylonové verze, letos Apple vsadil na silikon. Nedočkali jsme se navíc jen jednoho modelu, ale rovnou dvou – konkrétně sportovního řemínku se svislými pruhy v barvách duhy a Nike+ edice řemínku, který je bílý a do barev duhy se převlékly jen větrací otvory, takže působí poměrně nenápadně. Oba řemínky mají vstoupit do prodeje v průběhu dneška za standardní cenu 1390 korun. 

Komunitu LGBT podporuje Apple již dlouhé roky, přičemž v posledních letech svou podporu pozvolna zintenzivňuje. Kromě účasti na pochodech je to například právě vydávání LGBT řemínků či ciferníků k Apple Watch, které si svou premiéru odbývají řádově na přelomu května a června. Zatímco v minulých letech byl Apple na ciferníky relativně skoupý a na hodinky je posílal po jednom kusu, letos jich pro nás připravil hned několik, přičemž všechny pojí duhové barvy. Jejich implementace na hodinky proběhne spolu s watchOS 6.2.5, jehož vydání se očekává v řádu několika dnů, maximálně pak týdnů. 

Související články

Dnes nejčtenější

.