Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bál jsem se toho, že menší Pro model zdraží, kvůli většímu displeji. Pokud se tyto spekulace potvrdí a cena zůstane na 999, budu jenom rád.

  Novinky ve forme designu a 5G jsou uzitecny jak zasekany Android nadporucika Lukase

  Robbaz
  Pokud by jsi precetl bibli tak by jsi se tam mohl docist:
  Nebudeš zneužívat mého jména!
  Nemusíš mne mnohým modlením a zbožnými úkony donucovat, abych ti pomohl.
  Já jsem tvůj přítel – a zcela dobrovolně: drž se mne nekupuj Android a budeš žít pokojně.

  Při pohledu na ceny SE (střední třída) a 11 (PRO), nechápu jak někdo může používat zasekanej Lagdroid. Možná nějakej lowend do 10 000, ale taky to tak potom vypadá… 🤔

  Zřejmě názor znalce 😂 Přešel jsem z iPhonu Xs na Huawei P30 Pro a změna jen k lepšímu. A to jsem měl předtím 8 let iPhony… Takže tady nemel hovadiny, když tomu nerozumíš. 👍🏻

  Huawei, to je ta čínská firma ovládaná státním komunistickým aparátem? To je ta firma, co šmíruje své zákazníky pro čínskou komunistickou stranu? Je to ta firma, který Google zakázal přístup ke svým službám? Je to ta firma jejíž CEO se veřejně chlubí tím, že se inspiruje u Applu, rád jeho produkty používá on i celá jeho rodina? To je vážně super kauf, pán bude znalec 😉

  Do té doby bitcoin ještě povyroste takže v listopadu prodám část toho co jsem teď koupil a větší PRO varianta nebude problém :)

  BTC půjde do konce léta pod 5k opět… Pokud věříte opaku jste blázni. To, že to vyletí bylo jasné už s propuknutím viru v Číně. Jakmile se to začne zklidňovat (rozuměj zevšedňovat) půjde to celé zase dolů :)…

  Jojo, BTC používají jen blázni. Poměrně často s ním platím. Nakoupil jsem kolem 6k, prodával jsem za 11k. Většinou ale nedržím a funguju s ním ve chvíli, kdy je nad mojí nákupní cenou. Jestli půjde zase na 5k tak super – za celou dobu jsem v plusu přes půl milionu Kč… jak říkáš, blázen :) Moje babička by to taky nekoupila Tome – není za tím přece reálná hodnota a jede to jen přes ty pochybný internety

  A vy jste Petře nic nepochopil :)… Pokud jste jedním ze šťastlivců jak píšete, tak gratuluji i přesto, že o tom silěn pochybuji. Kryptoměny nikdy nezačali plnit svůj účel, ovlivňují je elity a jsou pouze investičním nástrojem. A ne nejsem skeptik, jak naznačujete. Naopak, 2017 – 2018 sem zažil s ETH největší vzestupy i následný pád a problematiku sleduji neustále. Bohužel myslím, že tato debata by nikam nevedla a ani nepatří k tomu článku nebo webu, takže nezbývá než Vám popřát hodně štěstí :).

  Jestli to tak opravdu bude tak nové iPhony, strčí android telefony do kapsy, a nejen z hlediska zdražování u ostatních výrobců ale i zlevňováním anebo udržování stejných cen jako vloni.

  Keby mala základná verzia 128GB, 5.4” uhlopriečku a cenu ako najlacnejšia verzia iPhone 11, tak by som to určite bral.
  Počkám si do jesene a rozhodnem sa medzi týmto a SE. Väčší telefón ako 11 Pro nechcem a viac ako 800€ zaň nedám. Takže to vyzerá dobre. :-)

  To Jana: Na youtube si najdi Bitcoinovej Kanál. Tam najdeš všechno od základu co a jak až po aktuální informace co se kolem toho děje. Teď je na to určitě správnej čas. Pofrčí to čím dál víc.

  Hodně teď uvažuji, jestli koupit SEčko, nebo počkat na 5,4 iPhone 12. Vubec se nemůžu rozhodnout, přecházet budu ze starého SE.

  Taky se bojím, že se dvanáctky zvětší. Pokud ano, tak asi koupím iP11 Pro (teď mám X), protože se mi větší telefon v kapse nosit nechce.

  Taky cekam na co prinese iphone 12 s nejmenci velikosti, jak bude skutecne velike telo.
  Pak si to srovnam vedle sebe s SE2020 a uvidime zda cenovy rozdil cca 7.000,- bude prinaset neco navic.

  Za poslednich X modelu zpet mne nadchla pouze 11ctka

  Muj hodnotici parametr je i jak mi sedne do ruky – rozmer, tvar hran, pouziti jednou rukou…

  A Treba XS mi prijde uz vahove strasne tezke.

  Vy všichni,jste opravdu zvláštní sekta podivných lidí.Už chápu,proč jste ostatním lidem k smíchu.Rozhazujete prachy za předražený iphony jako za nové ponožky a ostatním lidem se vysmíváte.Žijete ve svém Matrixu.

  My v sektě podivných lidí píšeme za interpunkčními znaménky mezeru, Jiří, takže je logické, že nám nemůžete rozumět.
  Rozhodně „nerozhazujeme prachy“ za nové ponožky. Nové ponožky považujeme za důležitou věc.
  Nechci mluvit za ostatní „sektáře“, ale mně se tedy nikdy nikdo otevřeně nesmál. Jestli se směje někde bokem, nebo pod dojmem falešného pocitu anonymity zde, Jiří, je to čistě jeho problém. Podobné problémy se většinou řeší s psychologem, v horším případě s psychiatrem. Jak se má ten váš?
  A já se například nikomu nevysmívám. Také proč, lidé jako vy se zvládnou zesměšnit sami. My skutečně dospělí, nemáme potřebu do vás ještě kopat.
  A teď k věci – měl jsem mnoho telefonů a jediný, za který jsem opravdu „vyhodil prachy“, byla Lumia 950XL. Na rozdíl od mnoha jiných nebudu pomlouvat operační systém, naprosto mi vyhovoval, ale jednak ten telefon začal reálně fungovat až zhruba po čtyřech měsících, kdy konečně byly opraveny ty nejhorší chyby, ale pak to MS vzdal a k čemu telefon, pro který neseženete ty podstatné aplikace? Bankovnictví, taxislužby, atd. Všechny ostatní telefony odsloužily svoje a nelituji peněz, co jsem za ně dal.
  Aktuálně mám už asi 4 roky starý iPhone a jsem spokojený, jen baterie už není, co bývala, takže logicky hledám něco nového. Zhruba zase tak na 4 roky, takže cena kolem 25.000,- bez DPH je přijatelná. Je to ostatně kus techniky, který používám každou chvilku, takže chci něco, co mě nebude každou chvilku štvát. Vím, že ten iPhone skoro jistě nebude, jediný, co mi přišel nepříjemný, byl iPhone 3G, s tím hnusným vypouklým plastovým deklem vzadu, to uznávám.
  ____________________
  (Všichni žijeme ve svém vlastním Matrixu, Jiří. Také o tom si popovídejte se svým psychologem.)

  Je někde už dohledatelné porovnání iPhonu 11 Pro a nový iPhone 12 (5,4)? Budu kupovat nový a přemýšlím, jestli čekat na 12tku nebo koupit 11Pro. Nyní mám staré dobré 5sko :) :) :) Děkuji za názory :)

  Ono ještě někoho zajímají nové iphony? Vždyť je to furt dokola, nic se nekoná, lidi vykaslete se na ty telefony a raději si zajděte s rodinou na oběd, nebo někam do kina. Do hrobu si ten telefon stejně nevezmete.

Vložte vlastní komentář

celý text