Zavřít reklamu

Lidé se nyní snaží šetřit, kde to jen jde. Mnoho lidí totiž kvůli momentální situaci, kdy světem řádí pandemie koronaviru, zůstalo doma se sníženou mzdou, anebo přišlo o práci či zakázky úplně. Šetřit se dá prakticky na čemkoliv – ať už je to jídlo, předplatné různých služeb, anebo pohonné hmoty. Alespoň lehce pozitivní je v momentální situaci fakt, že cena pohonných hmot spadla na velmi nízkou cenu – prakticky na každé čerpací stanici jste schopni sehnat benzin či naftu pod pětadvacet korun. Pokud máte ve svém okolí hned několik čerpacích stanic a nechce se vám každou z nich objíždět, abyste zjistili, kde je jaká cena, tak se vám bude hodit aplikace iPumpuj, ve které najdete prakticky veškeré informace o čerpacích stanicích v ČR. Pokud tedy často hledáte, kde je nejlevnější benzín či nafta, jste tu správně.

Aplikace iPumpuj je v App Storu k dispozici zdarma a i když vás asi úplně nepřiláká svým designem, tak věřte, že se jedná o opravdu praktického pomocníka, kterého využije každý řidič. Dá se říct, že je tato aplikace jakousi „sociální sítí“, kterou tvoří samotní řidiči. V aplikaci najdete (skoro) všechny čerpací stanice v České republice, společně s veškerými informacemi, které potřebujete vědět. U každé čerpací stanice tak najdete aktuální cenu pohonných hmot společně s informací o tom, jaké palivo je k dispozici, zdali se zde dá platit kartou, otevírací dobu a další. Nutno však podotknout, že aplikace nesbírá data z nějakých oficiálních zdrojů, ale od samotných uživatelů aplikace – proto také termín „sociální sít“ na začátku tohoto odstavce.

Ovládání aplikace iPumpuj je velmi jednoduché. Po spuštění aplikace se ocitnete v jednoduchém prostředí. Ve spodním menu se nachází celkem tři sekce. V sekci Čerpací stanice si můžete nechat zobrazit seznam čerpacích stanic. V horním menu zde naleznete možnost pro zobrazení nejbližších, nejlevnějších či oblíbených stanic. Pokud se ve spodním menu přesunete do sekce Mapa, můžete si nechat zobrazit mapu čerpacích stanic a zjistit tak přesné místo, kde se určitá čerpací stanice nachází. V sekci Další si poté můžete zobrazit nastavení aplikace, včetně aktualizací, atp. Pokud si určitou čerpací stanici rozkliknete, tak si ji můžete nastavit jako oblíbenou a samozřejmě v ní můžete měnit aktuální ceny pohonných hmot, pokud se reálná cena oproti té, která je zobrazená v aplikaci, liší. Aplikace iPumpuj je k dispozici zdarma a doporučuji ji naprosto všem řidičům, kteří se do svých vozidel nebojí tankovat nejlevnější palivo.

Dnes nejčtenější

Další články