Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Keci v kleci, když potenciálních zájemců bude kvůli současné situaci logicky méně. Zkrátka jen nebudou vyrábět tolik, kolik by si přáli, protože lidé nebudou mít love…

  Cina se rychle oklepe a vyroba pojede.

  Takove info pul roku predem ze bude nedostate telefonu je nesmysl.

  Telefonu bude zajiste dostatek, horsi to bude jen s koupeschopnosti a chtenim si koupit novej telefon.

  Teď to ale vůbec není o výrobě komponentů ale o tom, že je nejsou kvůli nemožnosti cestovat a spolupracovat s dodavateli schopni „postavit“.

  Pokud ma byt v zari – cca za 5mesicu v predstaven a v dalsim tydnu k dodani

  Tak snad ted teprvne nehledaj kdo tonjal z ceho postavi

  Nebo se pletu?

  Samozřejmě, že výrobce mají domluvené. Ale výroba opravdu neprobíhá tak, že jim pošlou schéma a vyrábějte. Ve fabrikách to zprvu kontroluje vše sám Apple a pokud je to OK, dá tomu zelenou. To teď ale možné není a jelikož veškeré kontroly trvají řádově vyšší týdny až měsíce, je to problém.

  p. Filip vie o tom hovno…. iba zrecykloval článok z minulého roka.

  Moc by mě zajímalo, kolik takový velkých továren pan Filip prošel, jaké má zkušenosti s vedením takových projektů nebo dokonce s jejich dohledem.

  Pan Filip si to totiž představuje jako kdyby to plácali z hlíny a pak jezdili a každý kus pasovali k sobě :D

  já bych se pana šéfredaktora Filipa rád zastal, bez ohledu na narážky místních, on i jeho kolegové tady tvořej velmi slušný obsah, není nutné hned kohokoliv z redakce hned shazovat když se vám něco nelíbí

  Zase naběhne spousta studentů dobrovolně do továren jako tomu bylo u předchozích generací, 3 hodiny spánku denně by jim mohlo stačit a děti na západě budou mít bohatého Santu. Čína zvládne “obdivuhodně” každou nastalou situaci. O výrobu pro Apple bych se vůbec nebál 😎

  Hel, kdybys byl děcko, nebo student v Číně, taky bys byl rád, že si můžeš přivydělat. Teď si představ, že třeba staří lidé jsou na svých dětech úplně závislí, pro nás scifi! Problém však je, že dospělé děti, se od svých rodičů odvrací zády, nechtějí je živit, tak pokoutně chcípou, někde v chatrči.

  Letos vynechám, počkám si na model bez výřezu. Snad se dočkám, ještě v tomto životě. Mě se ale zdá, že je Apple čím dál nenažranější a oje-bává, kde se dá! Vymýšlí spoustu modelů, přeznačkovává procesory a mlží, atd. atd. Aby milý Apple na to jednoho dne nedojel! Padli už i silnější a lepší firmy.
  Kdyby Apple udělal jeden model iPhonu 5,4″ PRO, bezrámeček s TOP výbavou, bez výřezu, jdu do něj!
  Kolik jinak tĚch iPhonů letos propána krále bude? SE, SE PRO(+), 12, 12PRO, 12 PRO MAX, to už je jak Android, milion modelů :-(
  Pak iPady řady PRO a teď se spekuluje, že asi budou opravdoví nástupci, ještě prémiovější, než „prémiové“ 2020 recykláty.
  To bude letos ještě jízda!

  Vy nejspíš vůbec nerozumíte Apple. Melete úplné krajiny o kterých nic nevíte. Nejdřív si něco zjistěte a až potom něco pište.

  Přesně tak, hlavně u SE2 udělali totální chybu.. Chybou jest , že měli jen zvětšit klasické SE /větší uhlopříčka LCD a rám telefonu ze stejného materiálu / a šlo by to na dračku. Místo toho tam cpou ty hliníkové lehké a to prostě není ono… Dokud mi šlape nechci jiný model jabka.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.