Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tuhle Sociální Edici neměl Apple vůbec vydávat, takhle akorát zbytečně klesá Jablečná prémiovost, když si ho může dovolit i šikmoočko z Foxconnu pracující za pár centů na hodinu. Ještě že tam mají péťův HomeCredit, co by si bez něho počali 🤣

  To není Social Edition. To je Saviour Edition. Tedy alternativa pro ty, kteří chtějí jablečný telefon a vlastnosti nových vlakových telefonů jim tak nějak nevyhovují. Rozměry, hmotnost, Face ID, absence Touch ID…

  Dan
  Dane nesouhlasim s tebou. Ten telefon je idealni jako prvni telefon pro prvnacka ve skole nebo za vysvedceni pro zaky na prvnim stupni, nebo jako telefon co koupim rodicum v duchodu k vanocum apod. Myslim ze svoji cilovku si najde.
  Muze to byt i startovaci telefon pro lidi kteri konecne dostali rozum a hodili Android do kose kam ostatne patril uz v dobe nakupu.

  13000 za telefon opravdu není pro socky. Za první generaci SE jsem dal 14500kč a rozhodně jsem ho nebral protože bych neměl na vyšší model. Vybral jsem si ho kvůli kompaktním rozměrům a špičkovému výkonu. Nyní jsem váhal nad XR, ale už mám objednanou druhou generaci SE a opět to není proto, že bych si nemohl dovolit „jedenáctku“, ale protože je i přes mezigeneráční nárůst stále kompaktním telefonem. To, že má obyčejné lcd, tlusté rámečky a podobně je mi fuk stejně jako mi to bylo fuk u první generace.

  Určitě to je stále skvělý telefon, který krásně fotí a je o 8 tisíc v nejlépe vybavené verzi levnější než byl ip 8 v začátcích prodeje. Má v podstatě stejný výkon jako 11PRO za téměř poloviční cenu.
  Pokud bych v procentech hodnotil, tak 11PRO má 100%, SE 80%, ale za 50% cenu. Kdo nechce ať ho nekupuje, taky každý nemá Superba nebo Kodiaka RS, ale třeba „jen“ Karoqa nebo Octávku, vztaženo na Škoda auto :-)

  Bývalý Majitel 6ky, a koupil jsem před dvěma týdny XS, popravdě jsem tušil ze nové SE by mohl byt nástupce mého telefonu, ale chtěl jsem telefon s rozhodne fyzicky větší baterkou takže do SE bych stejnak nešel a XS celkový rozměry není o moc větší než 6,( akorat tedy o dost těžší) takže jsem maximálně spokojenej:)

  Jinak se 6 jsem byl maximálně spokojenej, byla jako nová, ale i po výměně baterky měl tragickou vydrž, a postupně se přidávaly detaily jako foťák, nepodporujici dark mode, takže hlavně baterka + nahromaděné detaily byl důvod k upgrade :). Toť pohled jednoho Apple uživatele… XS planuju minimálně na 4roky zase…

  Mel jsem
  3g 8gb jako prvni iphone asi rok po premiere, pak 3gs 32gb kvuli mistu, nasledovala 5tka 16gb a nasledne SE 32gb

  Ty telefony vsechny stali podobne, rozhodne byli jako “revolucni novinky” za zhruba 50% dnesnich premiovych telefonu

  Cili nove SE je takovy navrat k zacatku, umi to hodne veci a cenove fajn. Osobne jsem doufal v dual fotak.

  Uvidime zda se objevi avizovana 12mini, pockam na ni.

  Jinak nove SE je pro lidi jako ja.
  Nejsem otrokem telefonu.

  Osobně je mi SE2 sympatické. To, že je design již hodně „out“ by mi vůbec žíly netrhalo. Co by mě ale odradilo od koupě je baterka. Myslím, že výdrž bude tragédie, zvlášť na „povedeném“ iOS 13. Právě kvůli výdrži a nejmenší velikosti jsem šel do 11pro. První testy výdrže za pár dní ukáží, zda jsem se mýlil. Byl bych rád, kdyby ano.

  Tak to celkem sedí no. První iphone jsem měl v roce 2011, druhý v roce 2016 a teď nedočkavě čekám nal nový SE 2. Ale ještě chci chvíli počkat, dokud můj iphone 6 nepůjde úplně do kytek. :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější