Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „výrazně menšího výřezu v displeji“ WTF, to jako vážně? To měe Apple pěkně nas-ral! Já fakt věřil tomu, že se Apple vytáhne a schová tu hrůzu pod displej…..
  Škoda, to už je jedno, jestli mám nynější 11 Pro, nebo pak 12 Pro oba mají výřez, tak mi smysl přecházet nedává.
  Sakryš, já se tak těšil, že si zas pořídím noviknu a ono nic.

  Keďže posledné roky som v práci a kormidlujem presne tú istú štreku (som kapitánom v nemecku) tak viem uplne presne kde musím dávať mobil na nabíjačku. Bolo to používanie od 7:40 a na nabíjačku musel ísť o 18:30. Po poslednej aktualizácii ide na nabíjačku medzi 13:30 – 14:00. Samozrejme nie na minuty presne, ale toto mi spravila aktualizácia. A nemá to nič spoločné s kapaciotou baterky.

  Když Siri bude i v češtině to bych nejvíc od Applu chtěl, a iPhone(y) budou mít fakt menší výřez a USB-C, a bude mít nižší cenu, tak si iPhone bude kupovat víc lidí jak u Xiaomi mi 10 a OnePlus 8 jsem zvědav. Taktický krok od Applu

  Zadny mensi vyrez.Dokud ho nedaji uplne pryc bude stale stejnej.Usb-c taky necekej to uz tam nedaji zadnej konektor.
  A nizsi cena? 😀😀

  Výrez musí byť zmenšený, lebo inak by sa dovnútra nezmestila kamera, ktorú je vidieť na zadnej strane vpravo hore. V tom mieste sa totiž na aktuánych iPhonoch nachádza FaceID modul. Vzhľad zadnej strany bol potvrdený z iOS 14, takže sa výrez musí scvrknúť alebo odstrániť – modul FaceID nemôže byť tak široký ako teraz, lebo v tom mieste je zadná kamera.

Vložte vlastní komentář

celý text